777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Monika Tomková – specialista na oddlužení Chomutov

Monika Tomková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Chomutov, Školní 5336, Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Kadaň, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám zastavit dluhy a exekuce

Monika ráda pomáhá lidem a umí se dobře vcítit do jejich nelehké životní situace. Chcete, aby se vaše dlužná částka nezvyšovala, ale konečně snižovala? Nacházíte-li se v tíživé finanční situaci, nezvládáte splácet své závazky, objednejte se k bezplatné konzultaci do naší kanceláře v Chomutově. Diskrétní a citlivý přístup je samozřejmostí. 

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojení s kolegyňkou Monikou Tomkovou z kanceláře Chomutov? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Monikou líbila? 

 

Monika Tomková – specialista na oddlužení Chomutov

5 hvězdiček na Googlu 20.9.2023 od Ludmili Spourové

Naprosto úžasný přístup, jsem velice spokojená.

Doporučení Karla Veselého – Facebook 10. 6. 2023

Moc doporučuju a děkuju paní Tomkové, že mi pomohla.

Příběh Terezy Gaskové na Facebooku 10. 5. 2023

Když jsem přišla do advokátní kanceláře, neviděla jsem budoucnost, měla jsem úzkost, depresi, co bude, jak to bude. Teď mám insolvenci díky abivia.cz a lepší advokátní kancelář jsem si opravdu vybrat nemohla. 🙂

Daniel Nosek a jeho recenze – Facebook 7. 3. 2023

Touhle cestou bych chtěl moc poděkovat Panu Mgr. Martinu Ludvíkovi a pracovnici paní Monice Tomkové za obrovskou pomoc s veškerými papíry. Vše krásně vysvětleno a pochopeno, moc doporučuji abivia.cz, jsou to úžasní lidé, moc mi pomohli.

Komentář Vojtěcha Belzy na Facebooku dne 9. 12. 2022

Taky musím říct, že jsem s touto firmou spokojen. Insolvenčního správce mám… (to je nepublikovatelné) a jsem rád, když s ním nemusím jednat a jedná s ním paní od této firmy. Fakt nelituji, že jsem investoval své peníze za právní ochranu – paní Tomková, co mě má na starosti, je moc hodná. Mám ještě 2–3 roky před sebou, tak snad se nic nepokazí. A těm, co si chtěji o inolvenci zažadat, bych doporučil investovat peníze do právní ochrany, jelikož to má smysl!

Reference Terezy Gaskové – Facebook 9. 8. 2022

Chtěla bych strašně moc poděkovat insolvenci na abivia.cz. Výborný přístup, ten správný lidský. Jestli jste ve slepé uličce, jako já jsem byla, díky nim jsem se vyhoupla nahoru během 24hodin. Děkuji, jsem strašně ráda, že jsem vás našla.

Pavla Sejkorová napsala poděkování – Facebook 9. 8. 2022

Moc vám děkuji za vaši podporu a pomoc. Všem lidem, kteří mají takový problém, ať se nebojí a jdou na to. Ještě jednou moc děkuji.

Petr Gruss poslal hodnocení e-mailem.

Jsem spokojen, už aby vše bylo za mnou. Děkuji za vaši práci a snahu!

Reference Petry na Facebooku ze dne 18. 1. 2022

Velký dík patří paní Monice Tomkové. Za její lidský přístup, ochotu naslouchat a pomoci. Za její rychlé jednání i za to, jak vše několikrát podrobně vysvětlila. Co se děje a co bude následovat. Abivia je advokátní kancelář profesionálů s lidskou tváří. Děkuji Vám!

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.