Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Karlovarský kraj

Cheb , Karlovy Vary , Mariánské Lázně , Sokolov , Toužim

Plzeň, Sedláčkova 16

Plzeň, Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně, Klatovy, Tachov, Strakonice, Domažlice

Josef Poláček

Zkušenosti specialisty

Již po první schůzce se vám psychicky uleví

Jmenuji se Josef Poláček a již od roku 2001 se zabývám pomocí a poradenstvím lidem v jejich finanční situaci. To jim dává jistotu, že jsou na správné adrese, a proto se ke mně také vracejí a často nejen sami, ale i se svými známými.  

Lidé, kteří přišli řešit své denní starosti s dluhy, vymáhacími společnostmi a exekutory říkají, jak se jim již při první schůzce psychicky ulevilo. Dle mého názoru to bude hlavně tím, že je začali řešit. Dostali skutečnou šanci, jak se s nimi opravdu vypořádat. Každý se můžeme dostat do podobné situace, nebo již tušíme, že nebudeme moci věčně vytloukat klín klínem. A proto, čím dříve se do toho pustíme, tím menší budou následky. Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet.

 

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.