Volejte 777 722 822  

Plzeň, Sedláčkova 209/16

Plzeň, Rokycany, Klatovy, Tachov, Domažlice, Nepomuk, Kralovice

Josef Poláček Plzeň

Josef Poláček

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám vyřešit vaše dluhy 

Ve finanční a dluhové oblasti klientům pomáhá již od roku 2001. Pokud máte zájem řešit vaši tíživou majetkovou a finanční situaci, neváhejte se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře, kdy společně se pokusíme najít pro vás nejvhodnější řešení.

Josef Poláček oddllužení Plzeň

 Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Josefem Poláčkem z kanceláře v Plzni? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Josefem líbila? 

Kristina Plevková napsala referenci – Google 29. 6. 2022

Moc děkuji panu Poláčkovi za pomoc s mými dluhy. Díky němu můžu já i mé děti v klidu spát. Ještě jednou moc děkuji. Mohu jen doporučit, opravdu super jednání a ochota lidem pomoct.

Spokojenost Daniela Dostála: Google 5. 9. 2021

Advokátní kacnelář Abivia jsem v minulosti navštívil. Pod vedením p. Poláčka zdárně docílil úspěšného dokončení insolvence. Osobně jsem rád, že jsem náhodou narazil na jejich inzerci a opravdu mohu všem doporučit. Pan Poláček mi osobně ve všem pomohl až k závěrečné insolvenci a tímto moc děkuji. Osobně si myslím, že tak, jak se ujal mého případu, vše mi podrobně vysvětlil a nakonec to dotáhl do úspěšného konce, překročil pomyslnou hranici Advokát vs klient. Vždy se choval přátelsky, prostě stoprocentní profesionál. Pan Poláček pro mě co se týká insolvence a exekucí udělal maximum a pokud potřebuje někdo pomoci s oddlužením, vždy budu tuto advokátní kancelář doporučovat. S pozdravem nadmíru spokojený klient Daniel Dostál Plzeň. 

Roman Trna a jeho spokojenost: FB 20. 6. 2021

Jsem velice spokojen a všem doporučuji, neboť solidní a profesionální přístup.

Komentář zanechaný na Facebooku 6. 4. 2021

Kvalitní a profesionální přístup. Pan Poláček je profesionál na svém místě, za mne vše Super.

Hodnocení Marty Pupové z Facebooku 3. 3. 2021

Moc děkuji Panu Poláčkovi, že mi moc pomáhá i s dalšíma z Abivie. Jste nejlepší tým a za to vám moc děkuji!

Soňa Řezaninová

S panem Poláčkem se mi jednalo velmi dobře. Je příjemný a profesiolnální. Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a je kdykoli k dispozici. Zase ze mě spadl stres a mohu znovu v klidu spát. 

Poděkování od Ivety Rubášové

V minulosti jsem měla živnostenský list a neplatila zdravotní a sociální pojištění. Našla jsem si přítele a netušila, že má také problémy s dluhy. Za čas nás začali navštěvovat exekutoři a vymahači. Snažila jsem se vše důležité zaplatit, ale nezvládala to. Neměla jsem ani na základní potřeby. Díky panu Poláčkovi a kanceláři jsem měla možnost využít oddlužení, které mi bylo brzy schváleno. Tímto bych mu ráda poděkovala. 

Helena Zídková napsala

Děkuji za pomoc při řešení mého předlužení. Nyní už vím, že je třeba si našetřit, než si nesmyslně půjčovat. Jednání s p. Poláčkem bylo vynikající. Obrovská podpora z jeho strany!

Reference Milana z Plzně

Můj návrh byl bezchybně zpracován a oddlužení povoleno. Jsem si jistý, že v této advokátní kanceláři neuděláte chybu. Profesionalita, ochota, spousta důležitých informací. 

Manželé Lorenzovi

Manželka se musela starat o své sourozence, kteří byli sirotci. Sama byla nemocná a musela si platit drahé léky. Měli jsme z dřívějška půjčku na vybavení bytu. Vše bylo v pořádku do doby, než jsme přišli oba o práci z důvodu nadbytečnosti. Ocitli jsme se v dluzích a exekucích. Známá nám doporučila pana Poláčka, který nám velmi pomohl. Konečně se nemusím bát exekutorů, splácíme naše společné oddlužení manželů a cítíme se volněji. 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.