777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Josef Poláček, insolvence Plzeň

Josef Poláček

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Plzeň, Sedláčkova 209/16, Plzeň, Rokycany, Klatovy, Tachov, Domažlice, Nepomuk, Kralovice, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám vyřešit vaše dluhy

Ve finanční a dluhové oblasti klientům pomáhá již od roku 2001. Pokud máte zájem řešit vaši tíživou majetkovou a finanční situaci, neváhejte se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře, kdy společně se pokusíme najít pro vás nejvhodnější řešení.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Josefem Poláčkem z kanceláře v Plzni? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Josefem líbila? 

Josef Poláček oddllužení Plzeň

5 hvězdiček na Googlu 20.9.2023 od Petra Rajko

Jsem spokojený se službou advokátní kanceláře a týmu abivia.cz. Velmi mi pomohli vyřešit mé dluhy . Vše připravili na vyřízení insolvence.

Hodnocení Marty Pupové na Googlu a Facebooku, 19. 9. 2023

Jsem ráda, že pan Poláček vše pomůže vysvětlit a pomoct. Moc děkuji panu Poláčkovi a celému týmu abivia.cz.

Dávám abivia.cz  10 hvězdiček, protože jsou ochotní pomoct a vše vysvětlí a pomůžou.

Názor Kateřiny Pačínové – Facebook 26. 5. 2023

Absolutní spokojenost. Vše rychle a bez nějakých tahanic. Opravdu super. Děkuji

Příběh a poděkování Aleny Volfové v dopise, 21. 4. 2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Poláčkovi z advokátní kanceláře pana magistra Ludvíka za pomoc při vyřešení našich dluhů. Jmenuji se Alena Volfová. Nabrali jsme si s manželem spoustu půjček, náš syn z nás též tahal peníze, a protože jsme neměli postupně na splátky, nezbývalo, než jednou půjčkou splácet další, až dluhy v exekucích přesáhly přes milion. Manžel pracoval v nepřetržitém provozu, já přišla o práci a do toho jsme pomáhali nezaměstnanému synovi, který si ani moc práci nehledá. Sice se mně povedlo najít dvě zaměstnání, jeden čas dokonce tři, ale s dluhového rychlíku se nám již nepovedlo vyskočit. Skočila nám i exekuce na byt a hledali jsme nějaký čas bezúspěšně pomoc. Až mně jedna známá dala kontakt na pana Poláčka a i když to s námi neměl jednoduché, postupně s jeho pomocí jsme dali dohromady podklady k oddlužení. O byt jsme sice přišli, ale za daleko vyšší cenu, než by jej prodal exekutor a nyní již máme rok a půl po oddlužení a jsme bez stresu a strachu z vymahačů a exekutorů. Sice platíme nájem, ale jsme na tom daleko lépe. Ještě jednou děkuji za perfektní přístup a pomoc. Kdykoliv jsme něco potřebovali, mohli jsme se za panem Poláčkem zastavit v kanceláři nebo i řešit věci po telefonu.

Josef Raška sdílel dojmy ze spolupráce na Facebooku 14. 4. 202318. 6. 2023 také na našem Google profilu

Vřele doporučuji! Mám osobní zkušenost, vše vyřídí rychle a vše vám dostatečně vysvětlí tak, že to pochopíte. Chci jim poděkovat – díky moc.

Výborné jednání, vše vám do podrobna vysvětlí. Rychlé vyřízení, jsem maximálně spokojen. Chtěl bych poděkovat panu Josefu Poláčkovi za vyřízení.

Kateřina Jelínková napsala pochvalu – Facebook 1. 4. 2023

Doporučuji, pomohli mi a jsem jim moc vděčná. Pan Poláček vše vysvětlil, sepsali jsme vše a já mohu v klidu spát. Děkuji.

Miroslava Janoutová a její komentář na Googlu 24. 2. 2023

Velké děkuji panu Poláčkovi. Ochotný, vstřícný, kdykoliv člověk potřebuje něco vysvětlit, tak vždy vše vysvětlí. Z mé vlastní zkušenosti mohu jen doporučit .

Abivia Josef Poláček - reference klientaJiří Rybák se podělil o zkušenost – 21. 2. 2023

Velice děkuji advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka, zejména panu Poláčkovi, za pomoc při řešení mých dluhů oddlužením a za příkladný přístup ke mně. Do dluhů jsem se dostal tím, že jsem přišel kdysi o zaměstnání a neměl jsem na splátky svých půjček. Bohužel jsem po smrti mé manželky na vše byl sám a musel jsem platit nájem a jiné běžné výdaje. Protože mně narůstali dluhy, přišel jsem i o bydlení. Nakonec díky novému zaměstnání jsem znovu začal řešit svou situaci, ale to jsem byl již v exekucích a na řešení bylo pozdě. Proto jsem se rozhodl jít do insolvence a nechat se v souvislosti s ní právně zastupovat advokátní kanceláří pana magistra Ludvíka. Ještě jednou děkuji, spadl mně velký balvan ze srdce. A hlavně vím, že na řešení případných věcí v oddlužení nejsem sám a mám se i s kým poradit. Do budoucna se již nebudu nikdy zadlužovat. Radši budu žít z výplaty do výplaty.

Příběh a poděkování Marty Škvarlové – 5. 1. 2023

Marta Škvarlová - příběh a hodnocení klientky, oddlužení Plzeň Rozhodla jsem se využít služby právní zastoupení v insolvenci a byla to pro mne veliká výhoda, protože nejen, že nerozumím zákonům, ale advokátní kancelář monitorovala celou dobu oddlužení a pokud bylo potřeba něco doplnit soudu nebo insolvenční správkyni, spolu jsme doplnili, čehož jsem několikrát využila, případně poradili, co je třeba udělat… Díky odborné pomoci advokátní kanceláře a zejména pana Poláčka mně oddlužení úspěšně skončilo po roce a půl od podání návrhu na povolení oddlužení. Proto každému doporučuji, […] obraťte se na zkušeného specialistu advokátní kanceláře.

Děkovný dopis od Martina Tomka – 14. 12. 2022

reference Abivia, Martin Tomek Plzeň PoláčekJmenuji se Martin Tomek a chtěl bych tímto velmi poděkovat insolvenčnímu specialistovi, panu Poláčkovi, z plzeňské Advokátní kanceláře Mgr. Ludvíka za jeho solidní přístup a pomoc při řešení mých finančních problémů. Již nemám stres z případných návštěv vymahačů. Pan Poláček mně vždy ochotně vysvětlí potřebné věci a díky tomu, že využívám službu Právní zastoupení, mně i pomáhá řešit dokumenty a různé formuláře pro insolvenčního správce. Všechny informace týkající se mého oddlužení mám vždy po ruce. A vím, že na řešení případných problémů nejsem sám. Ještě jednou děkuji.

Komentář Františka Zítky na Facebooku dne 27. 11. 2022

Taky mně pomohli. Jednání a přístup pana Poláčka bylo úžasné. Moc díky.

E-mail od Jiřího Hanzala

Děkuji AK Mgr. Martina Ludvíka a zejména plzeňské kanceláři za pomoc při řešení mých dluhů a závazků. Po několika letech mám konečně klidné spaní díky pomoci pana Poláčka a vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit s potřebou právní pomoci či rady, a dle potřeby toho využívám.

Z dopisu klientky

Jmenuji se Tereza Vinšová a děkuji za právní pomoc advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka, zejména panu Poláčkovi z plzeňské pobočky, za řešení mé situace. Vím, že pokud se v budoucnu obejdví nějaký problém, určitě se na něj zase obrátím a mohu jej pouze doporučit. Jsem konečně v pohodě a nebojím se otevírat dopisy. Děkuji.

Poděkování Soňi Šedivcové – Google 2. 8. 2022

Děkuji panu Poláčkovi za pomoc v oddlužení, mám vše za sebou a jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Pokud se setkám s někým, kdo bude potřebovat pomoc, vřele Vás doporučím.

Kristina Plevková napsala referenci – Google 29. 6. 2022

Moc děkuji panu Poláčkovi za pomoc s mými dluhy. Díky němu můžu já i mé děti v klidu spát. Ještě jednou moc děkuji. Mohu jen doporučit, opravdu super jednání a ochota lidem pomoct.

Spokojenost Daniela Dostála – Google 5. 9. 2021

Advokátní kacnelář abivia.cz jsem v minulosti navštívil. Pod vedením p. Poláčka zdárně docílil úspěšného dokončení insolvence. Osobně jsem rád, že jsem náhodou narazil na jejich inzerci a opravdu mohu všem doporučit. Pan Poláček mi osobně ve všem pomohl až k závěrečné insolvenci a tímto moc děkuji. Osobně si myslím, že tak, jak se ujal mého případu, vše mi podrobně vysvětlil a nakonec to dotáhl do úspěšného konce, překročil pomyslnou hranici Advokát vs klient. Vždy se choval přátelsky, prostě stoprocentní profesionál. Pan Poláček pro mě co se týká insolvence a exekucí udělal maximum a pokud potřebuje někdo pomoci s oddlužením, vždy budu tuto advokátní kancelář doporučovat. S pozdravem nadmíru spokojený klient Daniel Dostál Plzeň. 

Roman Trna a jeho spokojenost – Facebook 20. 6. 2021

Jsem velice spokojen a všem doporučuji, neboť solidní a profesionální přístup.

Komentář zanechaný na Facebooku 6. 4. 2021

Kvalitní a profesionální přístup. Pan Poláček je profesionál na svém místě, za mne vše Super.

Hodnocení Marty Pupové z Facebooku 3. 3. 2021

Moc děkuji Panu Poláčkovi, že mi moc pomáhá i s dalším z abivia.cz. Jste nejlepší tým a za to vám moc děkuji!

Soňa Řezaninová

S panem Poláčkem se mi jednalo velmi dobře. Je příjemný a profesionální. Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala, a je kdykoli k dispozici. Díky němu a oddlužení jsem se zbavila nekonečného stresu a mohu znovu klidně spát.

Poděkování od Ivety Rubášové

V minulosti jsem měla živnostenský list a neplatila zdravotní a sociální pojištění. Po rozvodu jsem si našla přítele, aniž bych tušila, že má také problémy s dluhy z půjček. Za čas nás začali navštěvovat exekutoři a vymahači. Snažila jsem se vše důležité zaplatit i za přítele, ale nezvládala jsem to. S přítelem jsme se pak rozešli a já neměla ani na základní potřeby. Nevěděla jsem kudy kam. Díky panu Poláčkovi a advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka jsem pochopila, že využít oddlužení jsem měla už dávno. Pan Poláček mi byl do schválení oddlužení splátkovým kalendářem velkou oporou a vždy mi udělil dobrou radu. Patří mu můj velký dík!

Helena Zídková napsala

Děkuji za pomoc při řešení mého předlužení. Nyní už vím, že je třeba si našetřit, než si nesmyslně půjčovat. Jednání s p. Poláčkem bylo vynikající. Obrovská podpora z jeho strany!

Reference Milana z Plzně

Můj návrh byl bezchybně zpracován a oddlužení povoleno. Jsem si jistý, že v této advokátní kanceláři neuděláte chybu. Profesionalita, ochota, spousta důležitých informací. 

Manželé Lorenzovi

Manželka se musela starat o své sourozence, kteří byli sirotci. Sama byla nemocná a musela si platit drahé léky. Měli jsme z dřívějška půjčku na vybavení bytu. Vše bylo v pořádku do doby, než jsme přišli oba o práci z důvodu nadbytečnosti. Ocitli jsme se v dluzích a exekucích. Známá nám doporučila pana Poláčka, který nám velmi pomohl. Konečně se nemusím bát exekutorů, splácíme naše společné oddlužení manželů a cítíme se volněji. 

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.