Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Karlovarský kraj

Cheb , Chodov , Karlovy Vary , Mariánské Lázně , Ostrov , Sokolov

Plzeň, Sedláčkova 16

Plzeň, Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně, Klatovy, Tachov, Strakonice, Domažlice

Josef Poláček

4.8 Doporučit poradce

Pomohu vám zatočit s dluhy jednou pro vždy! 

Ve finanční oblasti lidem pomáhám již od roku 2001. Často se za mnou vracejí nejen sami, ale i se svými známými. Jejich trápení s dluhy, vymáhacími společnostmi a exekutory jim dává zabrat. Jsou vděční za skutečnou šanci, jak se s nimi vypořádat a už po první schůzce se jim velmi psychicky uleví. 

Přijďte probrat na bezplatnou konzultaci i vaši situaci, společně najdeme vhodné řešení. Každý se může dostat do podobné situace, ale vytloukat klín klínem nejde věčně. Není ostuda upadnou, ale zůstat ležet. Čím dříve se do toho pustíme, tím menší budou následky. Těším se na vás!

 

Manželé Rejskovi

Rádi bychom poděkovali panu Poláčkovi. Je to člověk na pravém místě. Pomohli jsme vlastní dceři a sami se do dluhů na stará kolena zamotali. Jen díky panu Poláčkovi jsme z toho venku a můžeme zase normálně žít! Nebojte se a zavolejte mu co nejdříve. I Vám pomůže! Ještě jednou velké díky!

Jitka S. Plzeň

Pane Poláčku, vřele Vám děkuji za milé jednání! Tak jsem se bála svou situaci řešit a nakonec jsem po konzultaci odešla plná klidu a úsměvu. Děkuji za pomoc!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.