Josef Poláček

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Plzeň, Rokycany, Klatovy, Tachov, Domažlice, Nepomuk, Příbram, Kralovice
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Josef Poláček, insolvence Plzeň

Pomůžeme vám vyřešit dluhy

Ve finanční a dluhové oblasti klientům pomáhá již od roku 2001. Pokud máte zájem řešit vaši tíživou majetkovou a finanční situaci, neváhejte se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře, kdy společně se pokusíme najít pro vás nejvhodnější řešení.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Josefem Poláčkem z kanceláře v Plzni? Věděli, jak vyřešit dluhy a jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení?

Josef Poláček oddllužení Plzeň

 • Pavel Hasala

  Jste skvělí, děkuji. 🤗

  Zdroj: Facebook 11. 5. 2024

 • Klient

  Naprosto super jednání, vše mi bylo vysvětleno, příprava insolvenčního návrhu proběhla hladce. Skvělá práce týmu pana Ludvíka a především pana Josefa Poláčka z kanceláře v Plzni. Pomohli jste mi shodit ze zad těžké břemeno.

  Zdroj: Google 8. 5. 2024

 • Pavel Hasala

  Co nejsrdečněji bych rád poděkoval panu Josefu Poláčkovi a celému týmu abivia.cz, kteří mi velmi pomohli a pomáhají, hlavně teď, kdy jsem prodělal mozkovou mrtvici, a budu se snažit ten poslední rok nějak zvládnout. Děkuji vám moc . 🤗

  Zdroj: Facebook 5. 4. 2024

 • Marta Pupová

  – Jsem ráda, že pan Poláček vše pomůže vysvětlit a pomoct. Moc děkuji panu Poláčkovi a celému týmu abivia.cz.
  – Dávám abivia.cz  10 hvězdiček, protože jsou ochotní pomoct a vše vysvětlí a pomůžou.
  – Moc děkuji panu Poláčkovi, který mi pomohl. Skvělý přístup a vše vysvětlí, doporučuji. A skvělá je i celá abivia.cz, moc děkuji za pomoc.

  Zdroj: Google 19. 9. 2023, Facebook 19. 9. 2023, Facebook 20. 2. 2024

 • J. a V. Glaserovi

  abivia.cz recenze pobočky advokátní kanceláře Martina Ludvíka4,5 hvězdiček

  Zdroj: Firmy 15. 12. 2023

 • Petr Rajko

  Jsem spokojený se službou advokátní kanceláře a týmu abivia.cz. Velmi mi pomohli vyřešit mé dluhy . Vše připravili na vyřízení insolvence.

  Zdroj: Google 20. 9. 2023

 • Marta Pupová

  Jsem ráda, že pan Poláček vše pomůže vysvětlit a pomoct. Moc děkuji panu Poláčkovi a celému týmu abivia.cz.

  Dávám abivia.cz  10 hvězdiček, protože jsou ochotní pomoct a vše vysvětlí a pomůžou.

  Zdroj: Google 19. 9. 2023, Facebook 19. 9. 2023

 • Kateřina Pačínová

  Absolutní spokojenost. Vše rychle a bez nějakých tahanic. Opravdu super. Děkuji

  Zdroj: Facebook 26. 5. 2023

 • Alena Volfová

  Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Poláčkovi z advokátní kanceláře pana magistra Ludvíka za pomoc při vyřešení našich dluhů. Jmenuji se Alena Volfová. Nabrali jsme si s manželem spoustu půjček, náš syn z nás též tahal peníze, a protože jsme neměli postupně na splátky, nezbývalo, než jednou půjčkou splácet další, až dluhy v exekucích přesáhly přes milion. Manžel pracoval v nepřetržitém provozu, já přišla o práci a do toho jsme pomáhali nezaměstnanému synovi, který si ani moc práci nehledá. Sice se mně povedlo najít dvě zaměstnání, jeden čas dokonce tři, ale s dluhového rychlíku se nám již nepovedlo vyskočit. Skočila nám i exekuce na byt a hledali jsme nějaký čas bezúspěšně pomoc. Až mně jedna známá dala kontakt na pana Poláčka a i když to s námi neměl jednoduché, postupně s jeho pomocí jsme dali dohromady podklady k oddlužení. O byt jsme sice přišli, ale za daleko vyšší cenu, než by jej prodal exekutor a nyní již máme rok a půl po oddlužení a jsme bez stresu a strachu z vymahačů a exekutorů. Sice platíme nájem, ale jsme na tom daleko lépe. Ještě jednou děkuji za perfektní přístup a pomoc. Kdykoliv jsme něco potřebovali, mohli jsme se za panem Poláčkem zastavit v kanceláři nebo i řešit věci po telefonu.

  Zdroj: Dopis 21. 4. 2023

 • Josef Raška

  Vřele doporučuji! Mám osobní zkušenost, vše vyřídí rychle a vše vám dostatečně vysvětlí tak, že to pochopíte. Chci jim poděkovat – díky moc.

  Výborné jednání, vše vám dopodrobna vysvětlí. Rychlé vyřízení, jsem maximálně spokojen. Chtěl bych poděkovat panu Josefu Poláčkovi za vyřízení.

  Zdroj: Facebook 14. 4. 2023, Google 18. 6. 2023

 • Kateřina Jelínková

  Doporučuji, pomohli mi a jsem jim moc vděčná. Pan Poláček vše vysvětlil, sepsali jsme vše a já mohu v klidu spát. Děkuji.

  Zdroj: Facebook 1. 4. 2023

 • Miroslava Janoutová

  Velké děkuji panu Poláčkovi. Ochotný, vstřícný, kdykoliv člověk potřebuje něco vysvětlit, tak vždy vše vysvětlí. Z mé vlastní zkušenosti mohu jen doporučit .

  Zdroj: Google 24. 2. 2023

 • Jiří Rybák

  Abivia Josef Poláček - reference klienta

  Velice děkuji advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka, zejména panu Poláčkovi, za pomoc při řešení mých dluhů oddlužením a za příkladný přístup ke mně. Do dluhů jsem se dostal tím, že jsem přišel kdysi o zaměstnání a neměl jsem na splátky svých půjček. Bohužel jsem po smrti mé manželky na vše byl sám a musel jsem platit nájem a jiné běžné výdaje. Protože mně narůstali dluhy, přišel jsem i o bydlení. Nakonec díky novému zaměstnání jsem znovu začal řešit svou situaci, ale to jsem byl již v exekucích a na řešení bylo pozdě. Proto jsem se rozhodl jít do insolvence a nechat se v souvislosti s ní právně zastupovat advokátní kanceláří pana magistra Ludvíka. Ještě jednou děkuji, spadl mně velký balvan ze srdce. A hlavně vím, že na řešení případných věcí v oddlužení nejsem sám a mám se i s kým poradit. Do budoucna se již nebudu nikdy zadlužovat. Radši budu žít z výplaty do výplaty.

  Zdroj: Dopis 21. 2. 2023

 • Marta Škvarlová

  Marta Škvarlová - příběh a hodnocení klientky, oddlužení Plzeň Rozhodla jsem se využít služby právní zastoupení v insolvenci a byla to pro mne veliká výhoda, protože nejen, že nerozumím zákonům, ale advokátní kancelář monitorovala celou dobu oddlužení a pokud bylo potřeba něco doplnit soudu nebo insolvenční správkyni, spolu jsme doplnili, čehož jsem několikrát využila, případně poradili, co je třeba udělat… Díky odborné pomoci advokátní kanceláře a zejména pana Poláčka mně oddlužení úspěšně skončilo po roce a půl od podání návrhu na povolení oddlužení. Proto každému doporučuji, […] obraťte se na zkušeného specialistu advokátní kanceláře.

  Zdroj: E-mail 5. 1. 2023

 • Martin Tomek

  reference Abivia, Martin Tomek Plzeň PoláčekJmenuji se Martin Tomek a chtěl bych tímto velmi poděkovat insolvenčnímu specialistovi, panu Poláčkovi, z plzeňské Advokátní kanceláře Mgr. Ludvíka za jeho solidní přístup a pomoc při řešení mých finančních problémů. Již nemám stres z případných návštěv vymahačů. Pan Poláček mně vždy ochotně vysvětlí potřebné věci a díky tomu, že využívám službu Právní zastoupení, mně i pomáhá řešit dokumenty a různé formuláře pro insolvenčního správce. Všechny informace týkající se mého oddlužení mám vždy po ruce. A vím, že na řešení případných problémů nejsem sám. Ještě jednou děkuji.

  Zdroj: Dopis 14. 12. 2022

 • František Zítka

  Taky mně pomohli. Jednání a přístup pana Poláčka bylo úžasné. Moc díky.

  Zdroj: Facebook 27. 11. 2023

 • Jiří Hanzal

  Děkuji AK Mgr. Martina Ludvíka a zejména plzeňské kanceláři za pomoc při řešení mých dluhů a závazků. Po několika letech mám konečně klidné spaní díky pomoci pana Poláčka a vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit s potřebou právní pomoci či rady, a dle potřeby toho využívám.

  Zdroj: E-mail 18. 10 2022

 • Tereza Vinšová

  Jmenuji se Tereza Vinšová a děkuji za právní pomoc advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka, zejména panu Poláčkovi z plzeňské pobočky, za řešení mé situace. Vím, že pokud se v budoucnu objeví nějaký problém, určitě se na něj zase obrátím a mohu jej pouze doporučit. Jsem konečně v pohodě a nebojím se otevírat dopisy. Děkuji.

  Zdroj: Dopis 5. 9. 2022

 • Soňa Šedivcová

  Děkuji panu Poláčkovi za pomoc v oddlužení, mám vše za sebou a jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Pokud se setkám s někým, kdo bude potřebovat pomoc, vřele Vás doporučím.

  Zdroj: Google 2. 8. 2022

 • Kristina Plevková

  Moc děkuji panu Poláčkovi za pomoc s mými dluhy. Díky němu můžu já i mé děti v klidu spát. Ještě jednou moc děkuji. Mohu jen doporučit, opravdu super jednání a ochota lidem pomoct.

  Zdroj: Google 29. 6. 2022

 • Daniel Dostál

  Advokátní kancelář abivia.cz jsem v minulosti navštívil. Pod vedením p. Poláčka zdárně docílil úspěšného dokončení insolvence. Osobně jsem rád, že jsem náhodou narazil na jejich inzerci a opravdu mohu všem doporučit. Pan Poláček mi osobně ve všem pomohl až k závěrečné insolvenci a tímto moc děkuji. Osobně si myslím, že tak, jak se ujal mého případu, vše mi podrobně vysvětlil a nakonec to dotáhl do úspěšného konce, překročil pomyslnou hranici advokát vs. klient. Vždy se choval přátelsky, prostě stoprocentní profesionál. Pan Poláček pro mě co se týká insolvence a exekucí udělal maximum a pokud potřebuje někdo pomoci s oddlužením, vždy budu tuto advokátní kancelář doporučovat. S pozdravem nadmíru spokojený klient Daniel Dostál Plzeň.

  Zdroj: Google 5. 9. 2021

 • Roman Trna

  Jsem velice spokojen a všem doporučuji, neboť solidní a profesionální přístup.

  Zdroj: Facebook 20. 6. 2021

 • Komentář z Facebooku

  Kvalitní a profesionální přístup. Pan Poláček je profesionál na svém místě, za mne vše Super.

  Zdroj: Facebook 6. 4. 2021

 • Marta Pupová

  Moc děkuji Panu Poláčkovi, že mi moc pomáhá i s dalším z abivia.cz. Jste nejlepší tým a za to vám moc děkuji!

  Zdroj: Facebook 3. 3. 2021

 • Soňa Řezaninová

  S panem Poláčkem se mi jednalo velmi dobře. Je příjemný a profesionální. Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala, a je kdykoli k dispozici. Díky němu a oddlužení jsem se zbavila nekonečného stresu a mohu znovu klidně spát.

  Zdroj: E-mail 11. 11. 2020

 • Iveta Rubášová

  V minulosti jsem měla živnostenský list a neplatila zdravotní a sociální pojištění. Po rozvodu jsem si našla přítele, aniž bych tušila, že má také problémy s dluhy z půjček. Za čas nás začali navštěvovat exekutoři a vymahači. Snažila jsem se vše důležité zaplatit i za přítele, ale nezvládala jsem to. S přítelem jsme se pak rozešli a já neměla ani na základní potřeby. Nevěděla jsem kudy kam. Díky panu Poláčkovi a advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka jsem pochopila, že využít oddlužení jsem měla už dávno. Pan Poláček mi byl do schválení oddlužení splátkovým kalendářem velkou oporou a vždy mi udělil dobrou radu. Patří mu můj velký dík!

  Zdroj: Dopis 21. 10. 2020

 • Helena Zídková

  Děkuji za pomoc při řešení mého předlužení. Nyní už vím, že je třeba si našetřit, než si nesmyslně půjčovat. Jednání s p. Poláčkem bylo vynikající. Obrovská podpora z jeho strany!

  Zdroj: Dopis 19. 9. 2020

 • Milan z Plzně

  Můj návrh byl bezchybně zpracován a oddlužení povoleno. Jsem si jistý, že v této advokátní kanceláři neuděláte chybu. Profesionalita, ochota, spousta důležitých informací.

  Zdroj: E-mail 5. 7. 2020

 • Manželé Lorenzovi

  Manželka se musela starat o své sourozence, kteří byli sirotci. Sama byla nemocná a musela si platit drahé léky. Měli jsme z dřívějška půjčku na vybavení bytu. Vše bylo v pořádku do doby, než jsme přišli oba o práci z důvodu nadbytečnosti. Ocitli jsme se v dluzích a exekucích. Známá nám doporučila pana Poláčka, který nám velmi pomohl. Konečně se nemusím bát exekutorů, splácíme naše společné oddlužení manželů a cítíme se volněji.

  Zdroj: Dopis 18. 6. 2020

Josef Poláček
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Josef Poláček, insolvence Plzeň

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.