Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Vysočina

Jihlava , Moravské Budějovice , Náměšť nad Oslavou , Telč , Třebíč , Velké Meziříčí

Třebíč, Vaňkovo nám. 234/13

Třebíč, Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Telč

Kamil Škerle

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám zastavit prodej nemovitosti exekutorem! Přijít musíte ale včas.

S financemi a dluhy pomáhám lidem již více než 10 let. Dostat se z dluhové pasti není snadné a často to člověk sám nedokáže. Neví si rady, zbytečně problémy odkládá a trápí se. Výsledkem jsou navyšující se dluhy o úroky a exekutorské poplatky, ztráta soukromí, psychický kolaps a v horším případě také prodej nemovitosti. Rád vám pomohu! Přijďte co nejdříve na bezplatnou konzultaci nebo se zeptejte na to, co vás zajímá. 

Co říkají klienti

Jana Linhartová

Děkuji panu Škerlemu za pomoc při řešení mé situace. Nevěřila jsem, že se z toho kolotoče někdy dostanu, ale stalo se. Jsem moc šťastná a vám velmi vděčná! Vaše pomoc zachrání nejeden lidský život!

Pavel Kocur

Děkuji za ochotu a rychlost! Výborná a příjemná spolupráce, pana Kamila doporučuji všem, kteří mají trable s dluhy či vysokými splátkami. Nejen že poradí, ale nezapře mnohaleté zkušenosti z praxe.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.