Volejte 777 722 822  

Třebíč, Vaňkovo nám. 234/13

Třebíč, Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Telč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod

Kamil Škerle, DiS.

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám zastavit exekuce na vaší nemovitosti

Finančnímu a dluhovému poradenství se věnuje více než 10 let. Naše kancelář vám zajistí profesionální vyhodnocení vaší majetkové a finanční situace s návrhem pro vás nejefektivnějšího řešení. Zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu ke klientům, kdy spokojenost klientů je pro nás nejvyšší prioritou. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočku naší advokátní kanceláře.

Kamil Škerle poradce na oddlužení Třebíč

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Kamilem Škerle z kanceláře v Třebíči? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Kamilem líbila? 

Doporučení Martina Hnídka – Facebook 26. 3. 2021

Slušně jednání a umějí dobře poradit. Velice je doporučuji!

Jan Kalenda a jeho poděkování: Facebooku 25. 2. 2021

Spolupráce se specialistou Kamilem Škerle je výborná, srozumitelné a jasné informace o postupu oddlužení, rychlý postup a vstřícné jednání. Doporučuji Insolvence Abivia pro všechny, kteří se chtějí zbavit dluhů tak jako já.

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.