777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Kamil Škerle, DiS.

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Třebíč, Vaňkovo nám. 234/13, Třebíč, Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Telč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám zastavit exekuce na vaší nemovitosti

Finančnímu a dluhovému poradenství se věnuje více než 10 let. Naše kancelář vám zajistí profesionální vyhodnocení vaší majetkové a finanční situace s návrhem pro vás nejefektivnějšího řešení. Zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu ke klientům, kdy spokojenost klientů je pro nás nejvyšší prioritou. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočku naší advokátní kanceláře.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Kamilem Škerle z kanceláře v Třebíči? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Kamilem líbila? 

Kamil Škerle poradce na oddlužení Třebíč

Nikola Matějková napsala referenci – Facebook 13. 11. 2022

Chci poděkovat za rychlé jednání do 48 hod a suprovou komunikaci. Nejrychlejší jednání, co jsem kdy zažila, a za to děkuji. Jestli můžu doporučit, tak jedině pana Kamila Škerle – nejlepší advokát. Moc vám děkuji, jste nejlepší a můžu jen doporučit.

Komentář paní Hanákové na Facebooku dne 26. 9. 2022

Děkujeme moc za pomoc při vyřizování oddlužení panu Kamilovi Škerlemu. Vše bylo velice rychle vyřízeno a podáno na soud. Snažil se nás povzbudit a poradit s problémy.

Pan Veselý udělil hodnocení – Google 9. 8. 2022

Mohu opravdu jen velice poděkovat za vstřícnost, jednání a vysvětlení všeho potřebného, za profesiálníi jednání pana Škerleho a celého týmu pracovníků Abivia. Mohu jen doporučit.

Doporučení Martina Hnídka – Facebook 26. 3. 2021

Slušně jednání a umějí dobře poradit. Velice je doporučuji!

Jan Kalenda a jeho poděkování: Facebook 25. 2. 2021

Spolupráce se specialistou Kamilem Škerle je výborná, srozumitelné a jasné informace o postupu oddlužení, rychlý postup a vstřícné jednání. Doporučuji Insolvence Abivia pro všechny, kteří se chtějí zbavit dluhů tak jako já.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.