777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Oddlužení a insolvence Liberec

Hana Martínková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Liberec, Felberova 604, Liberec, Jablonec nad Nisou, Semily, Chrastava, Turnov, Tanvald, Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Mimoň, « Zvolte jiné město

Tíží vás dluhy, půjčky a vysoké splátky? Nevíte jak dál?

Pomůžeme vám profesionálně vypracovat návrh na povolení oddlužení a poskytneme právní pomoc a oporu po celou dobu řešení vaší složité situace. Rádi vás přivítáme na bezplatné konzultaci v naší kanceláři v Liberci ve Felberově ulici 604.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Hankou Martínkovou z kanceláře Liberec? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Hankou líbila? 

Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

Z dopisu Petra Röslera napsaného 26. 8. 2022

Se službami jsem velmi spokojen, paní Martínková je velmi vstřícná, vše vysvětlí, poradí… Věřím, že společně vše zvládneme. Již teď děkuji za pomoc s restartem mého života.

Michal Háša a jeho hodnocení – Facebook 8. 9. 2022

Paní Martínková z Liberce je opravdový insolvenční specialista a člověk na správném místě, takové jednání a profesionální přístup jsem nezažil. Udělá pro vás i nemožné, aby vám pomohla. Ještě jednou díky moc za ochotu a čas.

Klientka paní Martínkové a její komentář na Facebooku 8. 9. 2022:

Hana Martínková - reference

Dopis od paní Časárové napsaný 24. 8. 2022

Na základě informací advokátní kanceláře Abivia zastoupené insolvenční specialistkou Hanou Martínkovou bych tímto chtěla poděkovat za pomoc. V mé svízelné situaci, kdy už jsem nezvládala splácet a dostávala jsem se do velkých dluhů, mi pomohla s řešením mých závazků. Děkuji za pomoc! Jsem matka samoživitelka a v péči mám 7 dětí.

Poděkování klientky na Facebooku 17. 8. 2022

Moc doporučuji všem a děkuji paní Martínkové z Liberce za ochotu a pomoc.

Stanislav Břeň a jeho pochvala na Googlu 17. 8. 2022dne 7. 9. 2022 také na Facebooku

Ochotně poradí a pomůžou Moc příjemné prostředí a pomoc.

Také jsem využil jejich služby, jsem moc spokojený s profesionálním jednáním. Paní Hana Martínková je moc příjemná, ochotná a profesionální.

Martin Folten napsal poděkování: Facebook 28. 4. 2022

Super, rychlé vyřízení, tímto bych chtěl poděkovat Paní Martínkové z Liberce za velmi dobře odvedenou a rychlou práci a hlavně za ochotu. Díky!

Hodnocení pana Kulhánka: Business Google z 20. 2. 2021 

Super přístup k lidem! Jestli potřebujete poradit s insolvencí, tak neváhejte advokátní kancelář navštívit. Pomáhal jsme kamarádovi.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.