777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

Hana Martínková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Liberec, Felberova 604, Liberec, Jablonec nad Nisou, Semily, Chrastava, Turnov, Tanvald, Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Mimoň, « Zvolte jiné město

Tíží vás dluhy, půjčky a vysoké splátky? Nevíte jak dál?

Pomůžeme vám profesionálně vypracovat návrh na povolení oddlužení a poskytneme právní pomoc a oporu po celou dobu řešení vaší složité situace. Rádi vás přivítáme na bezplatné konzultaci v naší kanceláři v Liberci ve Felberově ulici 604.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Hankou Martínkovou z kanceláře Liberec? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Hankou líbila? 

Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

Z dopisu Petra Röslera napsaného 26. 8. 2022

Se službami jsem velmi spokojen, paní Martínková je velmi vstřícná, vše vysvětlí, poradí… Věřím, že společně vše zvládneme. Již teď děkuji za pomoc s restartem mého života.

Michal Háša a jeho hodnocení – Facebook 8. 9. 2022

Paní Martínková z Liberce je opravdový insolvenční specialista a člověk na správném místě, takové jednání a profesionální přístup jsem nezažil. Udělá pro vás i nemožné, aby vám pomohla. Ještě jednou díky moc za ochotu a čas.

Komentář klientky na Facebooku 8. 9. 2022:

Hana Martínková - reference

Dopis od paní Časárové napsaný 24. 8. 2022

Na základě informací advokátní kanceláře Abivia zastoupené insolvenční specialistkou Hanou Martínkovou bych tímto chtěla poděkovat za pomoc. V mé svízelné situaci, kdy už jsem nezvládala splácet a dostávala jsem se do velkých dluhů, mi pomohla s řešením mých závazků. Děkuji za pomoc! Jsem matka samoživitelka a v péči mám 7 dětí.

Poděkování klientky na Facebooku 17. 8. 2022

Moc doporučuji všem a děkuji paní Martínkové z Liberce za ochotu a pomoc.

Stanislav Břeň a jeho pochvala na Googlu 17. 8. 2022 7. 9. 2022 také na Facebooku

Ochotně poradí a pomůžou Moc příjemné prostředí a pomoc.

Také jsem využil jejich služby, jsem moc spokojený s profesionálním jednáním. Paní Hana Martínková je moc příjemná, ochotná a profesionální.

Martin Folten napsal poděkování – Facebook 28. 4. 2022

Super, rychlé vyřízení, tímto bych chtěl poděkovat Paní Martínkové z Liberce za velmi dobře odvedenou a rychlou práci a hlavně za ochotu. Díky!

Hodnocení pana Kulhánka – Business Google z 20. 2. 2021 

Super přístup k lidem! Jestli potřebujete poradit s insolvencí, tak neváhejte advokátní kancelář navštívit. Pomáhal jsme kamarádovi.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.