Volejte 777 722 822  

Přerov, Husova 2846/2

Přerov, Hranice na Moravě, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Holešov

Katarína Vaňková, DiS.

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Společně najdeme řešení vaší majetkové a finanční situace

Poradenské činnosti v oblasti dluhové problematiky se věnuje již 9 let. Za dobu své praxe nabyla cenné zkušenosti, díky kterým je schopna pro každého klienta najít nejvhodnější řešení. Pomůže i  vám vyřešit nelehkou majetkovou či finanční situaci, připravit vás na oddlužení, snížit pravidelné splátky nebo zastavit probíhající exekuce.

Katarína Vaňková insolvence Přerov

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Katarínou Vaňkovou z kanceláře v Přerově? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Katarínou líbila? 

Helosek Helousek Facebook 12. 3. 2022

Dobrý den. Touto cestou bych chtěla vyjádřit velký dík paní Kataríně Vaňkové z Přerova za její ochotu, vstřícnost a pomoc. Je to člověk na správném místě a já měla velké štěstí, že mě mé kroky zavedli právě k ní. Vřele doporučuji každému, co se dostal do jakéhokoliv problému s exekucí či insolvenčním řízení.

Spokojenost Renaty Stýblové – Google 2.3.2022

Paní Vaňková je člověk na svém místě. Vše vám vysvětlí, pomůže. Teď už jen čekám, zda mi soud umožní oddlužení. Děkuji celému týmu.

Marek Mirga – komentář na facebooku 

Velmi pekně ďakujeme paní Vaňkové za tu spolupráci,  co pre nas spravila. Pomohlo nám to moc. Děkujeme

Dobroslav Dobříš a jeho spokojenost – Facebook 18. 2. 2022

Doporučil bych těm, kteří dluhy nechtějí řešit a trápí je to, aby sebrali odvahu. Oddlužení jim pomůže. Tato advokátní kancelář je seriózní, loajální a korektní.  Dá se to vše domluvit a zařídit i po telefonu. Moc děkuji paní Vaňkové a všem spolupracovníkům AK.  

Poděkování Pavla Horáka

Děkuji za pomoc s mými dluhy celé advokátní kanceláři a především paní Vaňkové. Znovu se mi dobře a klidně dýchá. 

Komentář Terezy Vařechová na FB ze dne 15. 2. 2021

Vřele doporučuji. Pobočka Přerov paní Vaňková. Skvělá spolupráce, vše krásně vysvětleno.

Antonín Běhalík a jeho komentář

Prošel jsem oddlužením, uhradil 100 % svých dluhů a získal rozhodnutí o ukončení oddlužení od soudu. Následně mě začal uhánět jeden věřitel, který odkoupil v insolvenci pohledávku a chtěl ji uhradit. Ta byla ale celá v insolvenčním řízení uhrazena původnímu věřiteli. Advokátní kancelář provedla potřebné kroky a zajistila, že mě věřitel přestal kontaktovat. Děkuji paní Vaňkové za pomoc a doporučuji mít tyto zkušené specialisty až do konce oddlužení po svém boku. 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.