777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Katarína Vaňková insolvence Přerov

Katarína Vaňková, DiS.

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Přerov, Husova 2846/2, Přerov, Hranice na Moravě, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Holešov, « Zvolte jiné město

Společně najdeme řešení vaší majetkové a finanční situace

Poradenské činnosti v oblasti dluhové problematiky se věnuje již 9 let. Za dobu své praxe nabyla cenné zkušenosti, díky kterým je schopna pro každého klienta najít nejvhodnější řešení. Pomůže i vám vyřešit nelehkou majetkovou či finanční situaci, připravit vás na oddlužení, snížit pravidelné splátky nebo zastavit probíhající exekuce.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Katarínou Vaňkovou z kanceláře v Přerově? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Katarínou líbila? 

Katarína Vaňková insolvence Přerov

Václav Tátovský zveřejnil recenzi – Facebook 2. 8. 2023

Dobrý den. Touhle zprávou bych chtěl poděkovat paní Vaňkové z pobočky Přerov za velkou ochotu a pomoc při zařízení insolvenčního řízení. Přístup odborníků na abivia.cz je na úrovni, vše řeší v klidu, spolehlivě a rychle. Všem lidem ve finanční tísni bych rád tuto advokátní kancelář doporučil. Je tu především pro nás, pro lidi, kteří jsou v koncích a nevědí kudy kam. A dnes 1. 8. 2023 mohu s klidnou hlavou prohlásit, že mohu po dlouhé době volně dýchat. Jmenuji se Václav Tátovský a celému týmu abivia.cz a především paní Vaňkové děkuji za velkou pomoc a ochotu.

Petr Dytrich pochválil spolupráci na Googlu dne 6. 4. 2023

Velice dobrá spolupráce s opravdovými odborníky. Opravdu mi velice pomohli. Doporučuji.

Monika Pelikánová zveřejnila recenzi – Facebook 28. 2. 2023

Chtěla bych touhle cestou poděkovat paní Kataríně Vaňkové za lidský a profesionální přístup k mému případu. Byla se mnou i jako doprovod při prezkumném jednání a šlo vše velmi hladce. Věci, kterým jsem moc nerozuměla, mi vysvětlila a já jsem moc ráda, že jsem přes abivia.cz měla právě paní Vaňkovou.

Poděkování Moniky Kromerové na Facebooku 13. 1. 2022

Za práci, kterou kterou musí udělat a vše vyřídit, je cena za sepis insolvenčního návrhu ještě málo – ověření všech skutečností a pak sepsání návrhu, pomoc klientovi i psychicky je náročné. Odborně sepsaný návrh ve většině případů u insolvenčního soudu uspěje. Díky abivia.cz se mi teď lépe dýchá a nemám stres. Spolupracovala jsem s paní Vaňkovou a jsem jí za její přístup a pomoc strašně vděčná, díky ní jsem se psychicky nezhroutila, což mi před insolvencí hrozilo. Prostě je úžasná a já jí moc děkuji.

Pan Bodor napsal hodnocení na Google, 16. 11. 2022

Společností, které vás chtějí oddlužit, je mraky, ale jediná tato společnost je férová. Vřele vám pomohou a taky poradí, jako mně. Taky se mnou měli trpělivost, za kterou moc jim děkuji. Je to dobrá a profesionální společnost, která v tom se dobře vyzná, a rádi pomohou všem lidem v dluzích. Můžu tuto společnost všem jen doporučit. Je to třída.

Komentář paní Stýblové – Facebook 16. 9. 2022

Mockrát děkuji celému týmu za vyřešení mých problémů. Chválím celkový profesionální přístup paní Vaňkové, která je opravdu člověk na svém místě. Děkuji.

Renata Zajíčková nás pochválila na Googlu dne 6. 9. 2022

Vřele doporučuji, seriózní jednání a vždy se vším pomohou. Paní Vaňková je žena na svém místě 😊

Reference Dany Horákové – Facebook 5. 9. 2022

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Kataríně Vaňkové z Přerova. Nejen za její neskutečnou ochotu, profesionalitu, rychlost, ale hlavně za lidskost a usměvavost.

Hodnocení na Facebooku 12. 3. 2022

Dobrý den. Touto cestou bych chtěla vyjádřit velký dík paní Kataríně Vaňkové z Přerova za její ochotu, vstřícnost a pomoc. Je to člověk na správném místě a já měla velké štěstí, že mě mé kroky zavedli právě k ní. Vřele doporučuji každému, co se dostal do jakéhokoliv problému s exekucí či insolvenčním řízení.

Vzkaz Renaty Stýblové – Google 2. 3. 2022

Paní Vaňková je člověk na svém místě. Vše vám vysvětlí, pomůže. Teď už jen čekám, zda mi soud umožní oddlužení. Děkuji celému týmu.

Marek Mirga – komentář na Facebooku 25. 2. 2022

Velmi pekně ďakujeme paní Vaňkové za tu spolupráci, co pre nas spravila. Pomohlo nám to moc. Děkujeme

Dobroslav Dobříš a jeho spokojenost – Facebook 18. 2. 2022

Doporučil bych těm, kteří dluhy nechtějí řešit a trápí je to, aby sebrali odvahu. Oddlužení jim pomůže. Tato advokátní kancelář je seriózní, loajální a korektní.  Dá se to vše domluvit a zařídit i po telefonu. Moc děkuji paní Vaňkové a všem spolupracovníkům AK.  

Poděkování Pavla Horáka

Chtěl bych moc poděkovat za pomoc s mými dluhy celé advokátní kanceláři Mgr. Martin Ludvík a především paní Vaňkové z Přerova. Velice si její pomoci vážím. Opět mohu volně dýchat!

Komentář Terezy Vařechová na FB ze dne 15. 2. 2021

Vřele doporučuji – pobočka Přerov, paní Vaňková. Skvělá spolupráce, vše krásně vysvětleno.

Antonín Běhalík a jeho komentář

Prošel jsem oddlužením, uhradil 100 % svých dluhů a získal rozhodnutí o ukončení oddlužení od soudu. Následně mě začal uhánět jeden věřitel, který odkoupil v insolvenci pohledávku a chtěl ji uhradit. Ta byla ale celá v insolvenčním řízení uhrazena původnímu věřiteli. Advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka provedla potřebné kroky a zajistila, aby mě věřitel přestal kontaktovat. Děkuji paní Vaňkové za pomoc a doporučuji mít tyto zkušené specialisty až do konce oddlužení po svém boku.

Recenze Josefa Neráta z roku 2019

Děkuji poradkyni za rychle odvedenou práci! Díky ní jsem se zbavil exekucí a zastavil ten šílený životní stres. Nebylo to vůbec snadné rozhodnout se situaci řešit. Nyní jsem moc rád a ničeho nelituji.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.