Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Zlínský kraj

Bystřice pod Hostýnem , Hluk , Holešov , Hulín , Kroměříž , Luhačovice , Otrokovice , Uherské Hradiště , Uherský Brod , Valašské Meziříčí , Vsetín , Zlín

Přerov, Husova 2

Přerov, Ostrava, Hranice na Moravě, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Holešov

Katarína Vaňková, DiS.

5.0 Doporučit poradce

Společně s vámi najdeme řešení vaší situace

Poradenské činnosti v oblasti oddlužení se věnuji již 6 let. Mám zkušenosti, díky kterým pro vás najdu to nejvhodnější řešení. Pomohla jsem mnoha rodinám, jednotlivcům i podnikatelům k tomu, aby měli opět klidný spánek. Pomohu i vám vyřešit vaši situaci, připravit se na oddlužení, snížit splátky nebo zastavit exekutory u dveří! Seberte odvahu a sdělte mi svůj příběh, ať společně najdeme šťastný konec! Těším se na vás! Vaše Katarína Vaňková

Co říkají klienti

manželé Kytlicovi

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Vaňkové za pomoc, kterou nám poskytla, kvůli našim dluhům nesmyslných půjček s nesmyslnými úroky a splátkami. Zjistila kolik a kde máme pohledávek a velice ochotně nám pomohla sepsat a podat žádost na insolvenční řízení, které nám nakonec bylo umožněno. Z našeho pohledu, můžeme jen doporučit. Děkujeme.

Marie Lanková

Jednání a komunikace s paní Vaňkovou byly povzbuzující, osvěžující a příjemné a vedlo k dobrému výsledku. Byla jsem velmi spokojena.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.