Katarína Vaňková, DiS.

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Přerov, Hranice na Moravě, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Holešov
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Katarína Vaňková insolvence Přerov

Společně najdeme řešení vaší majetkové a finanční situace

Poradenské činnosti v oblasti dluhové problematiky se věnuje již 9 let. Za dobu své praxe nabyla cenné zkušenosti, díky kterým je schopna pro každého klienta najít nejvhodnější řešení. Pomůže i vám vyřešit nelehkou majetkovou či finanční situaci, připravit vás na oddlužení, snížit pravidelné splátky nebo zastavit probíhající exekuce.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Katarínou Vaňkovou z kanceláře v Přerově? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Katarínou líbila?

Katarína Vaňková insolvence Přerov

 • Petr Brand

  Příjemné a rychlé jednání.

  Zdroj: Google 8. 5. 2024

 • Monika Kronerová

  Strašně moc chci poděkovat p. Kataríně Vaňkové, velmi mi pomohla, byla jsem psychicky na dně a po první návštěvě ze mě stres opadnul, dnes mám rok po insolvenci a jsem šťastná. Stále mi nevychází p. Vaňkové poděkovat osobně, ale přála bych si to, p. Vaňková si to zaslouží. Monika z Ostravy

  Zdroj: Facebook 24. 3. 2024

 • Martin Kitan

  Vše do povolení oddlužení proběhlo v pořádku a chtěl bych tímto poděkovat všem z abivia.cz, jak panu právnímu zástupci, tak paní Vaňkové za super přístup.

  Zdroj: Google 9. 3. 2024

 • Andrea Berkyová

  Také velká spokojenost. Paní Vaňková super.
  Děkuji za super přístup a pomoc… oddlužení schváleno…

  Zdroj: Facebook 7. 11. 2023Google 8. 3. 2024

 • Paní Nocárová

  Naprostá spokojenost a rychlé jednání a velká ochota. Velmi milé a vstřícné jednání od paní Vaňkové, která mi moc pomohla a vše rychle vyřídila. Děkuji mockrát.

  Zdroj: Facebook 6. 10. 2023

 • Václav Tátovský

  Dobrý den. Touhle zprávou bych chtěl poděkovat paní Vaňkové z pobočky Přerov za velkou ochotu a pomoc při zařízení insolvenčního řízení. Přístup odborníků na abivia.cz je na úrovni, vše řeší v klidu, spolehlivě a rychle. Všem lidem ve finanční tísni bych rád tuto advokátní kancelář doporučil. Je tu především pro nás, pro lidi, kteří jsou v koncích a nevědí kudy kam. A dnes 1. 8. 2023 mohu s klidnou hlavou prohlásit, že mohu po dlouhé době volně dýchat. Jmenuji se Václav Tátovský a celému týmu abivia.cz a především paní Vaňkové děkuji za velkou pomoc a ochotu.

  Zdroj: Facebook 2. 8. 2023

 • Petr Dytrich

  Velice dobrá spolupráce s opravdovými odborníky. Opravdu mi velice pomohli. Doporučuji.

  Zdroj: Google 6. 4. 2023

 • Monika Pelikánová

  Chtěla bych touhle cestou poděkovat paní Kataríně Vaňkové za lidský a profesionální přístup k mému případu. Byla se mnou i jako doprovod při přezkumném jednání a šlo vše velmi hladce. Věci, kterým jsem moc nerozuměla, mi vysvětlila a já jsem moc ráda, že jsem přes abivia.cz měla právě paní Vaňkovou.

  Zdroj: Facebook 28. 2. 2023

 • Monika Kromerová

  Za práci, kterou kterou musí udělat a vše vyřídit, je cena za sepis insolvenčního návrhu ještě málo – ověření všech skutečností a pak sepsání návrhu, pomoc klientovi i psychicky je náročné. Odborně sepsaný návrh ve většině případů u insolvenčního soudu uspěje. Díky abivia.cz se mi teď lépe dýchá a nemám stres. Spolupracovala jsem s paní Vaňkovou a jsem jí za její přístup a pomoc strašně vděčná, díky ní jsem se psychicky nezhroutila, což mi před insolvencí hrozilo. Prostě je úžasná a já jí moc děkuji.

  Zdroj: Facebook 13. 1. 2023

 • Pan Bodor

  Společností, které vás chtějí oddlužit, je mraky, ale jediná tato společnost je férová. Vřele vám pomohou a taky poradí, jako mně. Taky se mnou měli trpělivost, za kterou moc jim děkuji. Je to dobrá a profesionální společnost, která v tom se dobře vyzná, a rádi pomohou všem lidem v dluzích. Můžu tuto společnost všem jen doporučit. Je to třída.

  Zdroj: Google 16. 11. 2022

 • Paní Stýblová

  Mockrát děkuji celému týmu za vyřešení mých problémů. Chválím celkový profesionální přístup paní Vaňkové, která je opravdu člověk na svém místě. Děkuji.

  Zdroj: Facebook 16. 9. 2022

 • Renata Zajíčková

  Vřele doporučuji, seriózní jednání a vždy se vším pomohou. Paní Vaňková je žena na svém místě 😊

  Zdroj: Google 6. 9. 2022

 • Dana Horáková

  Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Kataríně Vaňkové z Přerova. Nejen za její neskutečnou ochotu, profesionalitu, rychlost, ale hlavně za lidskost a usměvavost.

  Zdroj: Facebook 5. 9. 2022

 • Paní

  Dobrý den. Touto cestou bych chtěla vyjádřit velký dík paní Kataríně Vaňkové z Přerova za její ochotu, vstřícnost a pomoc. Je to člověk na správném místě a já měla velké štěstí, že mě mé kroky zavedli právě k ní. Vřele doporučuji každému, co se dostal do jakéhokoliv problému s exekucí či insolvenčním řízení.

  Zdroj: Facebook 12. 3. 2022

 • Renata Stýblová

  Paní Vaňková je člověk na svém místě. Vše vám vysvětlí, pomůže. Teď už jen čekám, zda mi soud umožní oddlužení. Děkuji celému týmu.

  Zdroj: Google 2. 3. 2022

 • Marek Mirga

  Velmi pekně ďakujeme paní Vaňkové za tu spolupráci, co pre nas spravila. Pomohlo nám to moc. Děkujeme

  Zdroj: Facebook 25. 2. 2022

 • Dobroslav Dobříš

  Doporučil bych těm, kteří dluhy nechtějí řešit a trápí je to, aby sebrali odvahu. Oddlužení jim pomůže. Tato advokátní kancelář je seriózní, loajální a korektní.  Dá se to vše domluvit a zařídit i po telefonu. Moc děkuji paní Vaňkové a všem spolupracovníkům advokátní kanceláře.

  Zdroj: Facebook 18. 2. 2022

 • Pavel Horák

  Chtěl bych moc poděkovat za pomoc s mými dluhy celé advokátní kanceláři Mgr. Martin Ludvík a především paní Vaňkové z Přerova. Velice si její pomoci vážím. Opět mohu volně dýchat!

  Zdroj: Mail – leden 2022

 • Tereza Vařechová

  Vřele doporučuji – pobočka Přerov, paní Vaňková. Skvělá spolupráce, vše krásně vysvětleno.

  Zdroj: Facebook 15. 2. 2021

 • Antonín Běhalík

  Prošel jsem oddlužením, uhradil 100 % svých dluhů a získal rozhodnutí o ukončení oddlužení od soudu. Následně mě začal uhánět jeden věřitel, který odkoupil v insolvenci pohledávku a chtěl ji uhradit. Ta byla ale celá v insolvenčním řízení uhrazena původnímu věřiteli. Advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka provedla potřebné kroky a zajistila, aby mě věřitel přestal kontaktovat. Děkuji paní Vaňkové za pomoc a doporučuji mít tyto zkušené specialisty až do konce oddlužení po svém boku.

  Zdroj: Mail 2020

 • Josef Nerát

  Děkuji poradkyni za rychle odvedenou práci! Díky ní jsem se zbavil exekucí a zastavil ten šílený životní stres. Nebylo to vůbec snadné rozhodnout se situaci řešit. Nyní jsem moc rád a ničeho nelituji.

  Zdroj: Recenze 2019

Katarína Vaňková, DiS.
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Katarína Vaňková insolvence Přerov

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.