777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Katarína Vaňková – insolvence a oddlužení Přerov

Aktualizováno: 26. 7. 2022

Katarína pracuje v oblasti insolvencí a oddlužení již 9 let. Spolu s advokátní kanceláří Mgr. Martin Ludvík pomáhají lidem vyřešit jejich dluhy a exekuce. Lidé v insolvenci a v situaci, kdy již nevědí kudy kam, by měli sebrat odvahu a přijít svou situaci podrobně probrat. Jedině tak zjistí, zda je oddlužení vhodné také pro ně a jak začít znovu v klidu žít.

Pomáháme i klientům, kteří již v oddlužení jsou, ale nechtějí na své insolvenční řízení zůstat sami. Pomáháme jim tak reagovat na výzvy soudu a řešit situace, které u nich nastávají právě během oddlužení. 

„Tato práce mě velmi baví a naplňuje, byť nikdy nevím, s jak náročným případem klient přichází. Na osobní nebo on-line konzultaci spolu jeho situaci podrobně probereme, zjistíme, jaké má dluhy, v jaké výši a zda už má exekuce a navrhneme ideální řešení“, popisuje Katarína první krok spolupráce s klientem.

Pomůžeme zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

Klienti si často nevědí rady, kde sehnat potřebné dokumenty. Někdy je to důvodem, proč se stáhnou a situaci raději neřeší. Není čeho se obávat, se vším jim pomůžeme a navedeme je. Dluhy je možné zjistit na soudě, výplatní pásky pak zajistíme u mzdové účetní. Pokud má klient více dluhů a neví přesně kde, může využít naší služby zjišťování dluhů.

Insolvence je možné využít i při mateřské dovolené

Podmínky pro vstup do oddlužení jsou v současné době nejvhodnější za celou dobu mého působení v této oblasti. Minimální měsíční splátka pro oddlužení činí 2 300 Kč. Velkou pomocí pro klienty, kteří mají nízký příjem, je tzv. darovací smlouva.

Je to nástroj, který klientovi otevře dveře do insolvence jako takové, dá se s ním libovolně pracovat po celou dobu oddlužení dle aktuálních příjmů klienta.

Vztah s klienty je postaven na upřímnosti a vzájemné důvěře

Abychom lidem mohli s oddlužením pomoci, je nutná jejich upřímnost, otevřenost a určitá dávka komunikace. Bez jejich důvěry k nám by spolupráce nefungovala.

„Díky vzájemné důvěře, upřímnosti a komunikaci mám stovky spokojených klientů v oddlužení a ozývají se mi také jejich známí a přátelé. Ráda je přivítám ve své kanceláři v Přerově na ulici Pegas, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Mají to za mnou kousek a domluvíme se kdykoli jim to časové možnosti dovolí“, vzkazuje klientům Katarína.

Proč řešit dluhy a exekuce co nejdříve?

Klienti si často myslí, že do oddlužení mohou až v případě, kdy mají exekuce. Opak je pravdou. Čím dříve začnou své dluhy řešit, tím méně jim bude narůstat celkový dluh o úroky, penále a následně odměny exekutorům.

Právní pomoc po celou dobu insolvence

Klienti se nemusejí obávat, že bychom je ihned po sepisu a zpracování návrhu na povolení oddlužení nechali na holičkách. Během oddlužení, které trvá zpravidla 3 nebo 5 let, se stávají situace, kdy si klient často sám neporadí a pomoc advokáta je na místě. Proto naši klienti využívají služby právního zastupování po celou dobu oddlužení, kdy jim pomáháme jejich insolvenční řízení hlídat a upozorňujeme je na všechny podstatné a důležité záležitosti.

Ráda pomohu také Vám!

Katarína Vaňková insolvence Přerov

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 949 lidem z dluhů ve výši 14 549 723 529 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • V březnu se začaly vyplácet vratky na daních a daňové bonusy. Co si dlužník v insolvenci nebo exekuci může ponechat?
   • Sleva na dani a vrácení daně v insolvenci a exekuci 2023 (za rok 2022)

    V březnu 2023 začíná finanční úřad vyplácet první vrácené daně za uplynulý rok 2022. Jaké jsou přesné termíny podání daňového přiznání a vyplácení přeplatků na dani? Vrací finanční úřad přeplatek automaticky? Může si dlužník v insolvenci nebo exekuci vyplacenou vratku daně ponechat? Je to stejně i s daňovým bonusem (slevou na dani)? A věděli jste, že letos jde poprvé uplatnit […]

   • Michael N. - oddlužení podnikatelů, Martina Prudilová
   • Příběh klienta Michaela N. – dluhy z podnikání

    Publikováno: 28. 2. 2023 Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Nevěděl jsem, jak řešit dluhy z podnikání, zda i jako OSVČ můžu do oddlužení. Má situace ovšem vyžadovala radikální řešení, proto jsem se po konzultaci s insolvenční specialistkou Ing. Martinou Prudilovou z webového portálu Abivia.cz rozhodl vyhlásit insolvenci neboli osobní bankrot. Díky paní Prudilové, která mi pomohla sepsat […]