777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Katarína Vaňková – insolvence a oddlužení Přerov

Aktualizováno: 26. 7. 2022

Katarína pracuje v oblasti insolvencí a oddlužení již 9 let. Spolu s advokátní kanceláří Mgr. Martin Ludvík pomáhají lidem vyřešit jejich dluhy a exekuce. Lidé v insolvenci a v situaci, kdy již nevědí kudy kam, by měli sebrat odvahu a přijít svou situaci podrobně probrat. Jedině tak zjistí, zda je oddlužení vhodné také pro ně a jak začít znovu v klidu žít.

Pomáháme i klientům, kteří již v oddlužení jsou, ale nechtějí na své insolvenční řízení zůstat sami. Pomáháme jim tak reagovat na výzvy soudu a řešit situace, které u nich nastávají právě během oddlužení. 

„Tato práce mě velmi baví a naplňuje, byť nikdy nevím, s jak náročným případem klient přichází. Na osobní nebo on-line konzultaci spolu jeho situaci podrobně probereme, zjistíme, jaké má dluhy, v jaké výši a zda už má exekuce a navrhneme ideální řešení“, popisuje Katarína první krok spolupráce s klientem.

Pomůžeme zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

Klienti si často nevědí rady, kde sehnat potřebné dokumenty. Někdy je to důvodem, proč se stáhnou a situaci raději neřeší. Není čeho se obávat, se vším jim pomůžeme a navedeme je. Dluhy je možné zjistit na soudě, výplatní pásky pak zajistíme u mzdové účetní. Pokud má klient více dluhů a neví přesně kde, může využít naší služby zjišťování dluhů.

Insolvence je možné využít i při mateřské dovolené

Podmínky pro vstup do oddlužení jsou v současné době nejvhodnější za celou dobu mého působení v této oblasti. Minimální měsíční splátka pro oddlužení činí 2 300 Kč. Velkou pomocí pro klienty, kteří mají nízký příjem, je tzv. darovací smlouva.

Je to nástroj, který klientovi otevře dveře do insolvence jako takové, dá se s ním libovolně pracovat po celou dobu oddlužení dle aktuálních příjmů klienta.

Vztah s klienty je postaven na upřímnosti a vzájemné důvěře

Abychom lidem mohli s oddlužením pomoci, je nutná jejich upřímnost, otevřenost a určitá dávka komunikace. Bez jejich důvěry k nám by spolupráce nefungovala.

„Díky vzájemné důvěře, upřímnosti a komunikaci mám stovky spokojených klientů v oddlužení a ozývají se mi také jejich známí a přátelé. Ráda je přivítám ve své kanceláři v Přerově na ulici Pegas, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Mají to za mnou kousek a domluvíme se kdykoli jim to časové možnosti dovolí“, vzkazuje klientům Katarína.

Proč řešit dluhy a exekuce co nejdříve?

Klienti si často myslí, že do oddlužení mohou až v případě, kdy mají exekuce. Opak je pravdou. Čím dříve začnou své dluhy řešit, tím méně jim bude narůstat celkový dluh o úroky, penále a následně odměny exekutorům.

Právní pomoc po celou dobu insolvence

Klienti se nemusejí obávat, že bychom je ihned po sepisu a zpracování návrhu na povolení oddlužení nechali na holičkách. Během oddlužení, které trvá zpravidla 3 nebo 5 let, se stávají situace, kdy si klient často sám neporadí a pomoc advokáta je na místě. Proto naši klienti využívají služby právního zastupování po celou dobu oddlužení, kdy jim pomáháme jejich insolvenční řízení hlídat a upozorňujeme je na všechny podstatné a důležité záležitosti.

Ráda pomohu také Vám!

Katarína Vaňková insolvence Přerov

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]