Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Video: Katarína Vaňková – insolvence a oddlužení Přerov

Aktualizováno: 26. 7. 2022

Katarína Vaňková pracuje v oblasti insolvencí a oddlužení již 9 let. Spolu s advokátní kanceláří Mgr. Martin Ludvík pomáhají lidem vyřešit jejich dluhy a exekuce.

Lidé v insolvenci a v situaci, kdy již nevědí kudy kam, by měli sebrat odvahu a přijít svou situaci podrobně probrat. Jedině tak zjistí, zda je oddlužení vhodné také pro ně a jak začít znovu v klidu žít.

Pomáháme i klientům, kteří již v oddlužení jsou, ale nechtějí na své insolvenční řízení zůstat sami. Pomáháme jim tak reagovat na výzvy soudu a řešit situace, které u nich nastávají právě během oddlužení.

„Tato práce mě velmi baví a naplňuje, byť nikdy nevím, s jak náročným případem klient přichází. Na osobní nebo on-line konzultaci spolu jeho situaci podrobně probereme, zjistíme, jaké má dluhy, v jaké výši a zda už má exekuce a navrhneme ideální řešení“, popisuje Katarína první krok spolupráce s klientem.

Pomůžeme zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

Klienti si často nevědí rady, kde sehnat potřebné dokumenty. Někdy je to důvodem, proč se stáhnou a situaci raději neřeší. Není čeho se obávat, se vším jim pomůžeme a navedeme je. Dluhy je možné zjistit na soudě, výplatní pásky pak zajistíme u mzdové účetní. Pokud má klient více dluhů a neví přesně kde, může využít naší služby zjišťování dluhů.

Insolvence je možné využít i při mateřské dovolené

Podmínky pro vstup do oddlužení jsou v současné době nejvhodnější za celou dobu mého působení v této oblasti. Minimální měsíční splátka pro oddlužení činí 2 300 Kč. Velkou pomocí pro klienty, kteří mají nízký příjem, je tzv. darovací smlouva.

Je to nástroj, který klientovi otevře dveře do insolvence jako takové, dá se s ním libovolně pracovat po celou dobu oddlužení dle aktuálních příjmů klienta.

Vztah s klienty je postaven na upřímnosti a vzájemné důvěře

Abychom lidem mohli s oddlužením pomoci, je nutná jejich upřímnost, otevřenost a určitá dávka komunikace. Bez jejich důvěry k nám by spolupráce nefungovala.

„Díky vzájemné důvěře, upřímnosti a komunikaci mám stovky spokojených klientů v oddlužení a ozývají se mi také jejich známí a přátelé. Ráda je přivítám ve své kanceláři v Přerově na ulici Pegas, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Mají to za mnou kousek a domluvíme se kdykoli jim to časové možnosti dovolí“, vzkazuje klientům Katarína.

Proč řešit dluhy a exekuce co nejdříve?

Klienti si často myslí, že do oddlužení mohou až v případě, kdy mají exekuce. Opak je pravdou. Čím dříve začnou své dluhy řešit, tím méně jim bude narůstat celkový dluh o úroky, penále a následně odměny exekutorům.

Právní pomoc po celou dobu insolvence

Klienti se nemusejí obávat, že bychom je ihned po sepisu a zpracování návrhu na povolení oddlužení nechali na holičkách. Během oddlužení, které trvá zpravidla 3 nebo 5 let, se stávají situace, kdy si klient často sám neporadí a pomoc advokáta je na místě. Proto naši klienti využívají služby právního zastupování po celou dobu oddlužení, kdy jim pomáháme jejich insolvenční řízení hlídat a upozorňujeme je na všechny podstatné a důležité záležitosti.

Ráda pomohu také Vám!

Katarína Vaňková insolvence Přerov

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.