777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Miroslav Melota – Specialista na oddlužení Praha a Jihočeský kraj

Ing. Miroslav Melota

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Praha, Opletalova 1417/25, Praha, Praha-východ, Beroun, Rakovník, Kolín, Kutná Hora, Slaný, « Zvolte jiné město

Pomáhám s dluhy a exekucemi osobně nebo online

Nevíte si rady s dluhy a exekucemi? Najdete mě nejen v kanceláři v Praze, ale pomáhám klientům po celém Jihočeském kraji. Osobně nebo online. Ať už potřebujete pomoci zjistit dluhy, požádat o oddlužení, nebo jste již v insolvenčním řízení a máte problémy. Vše s vámi proberu a spolu najdeme řešení. 

Co o mě říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Miroslavem Melotou? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Mirkem líbila? 

Ing. Miroslav Melota insolvenční specialista Jižní Čechy a Praha

Komentář Kateřiny Křenkové – Google 27. 2. 2023

Moc děkuji za váš milý přístup a hlavně za cenné rady. Doporučuji 🙂

Paní Formánková napsala 21. 2. 2023 poděkování na Google a následně i na Facebook

Chtěla bych moc poděkovat paní Melotové a panu Melotovi za úžasné, přátelské, profesionální jednání a hlavně rychlost, se kterou jsou schopni pracovat. Firmu Abivia.cz jsem našla náhodou a využila jejich poradenství zdarma. Když jsem viděla ochotu, se kterou mi radili, ihned jsem využila jejich služby a nemohu litovat.

Petra Zounová pochválila spolupráci – Google 1. 2. 2023

Velmi spokojená – p. Mgr. Martin Ludvík mi velmi ochotně a rychle odpověděl na otázky, které jsem potřebovala vědět. Velmi si toho vážím a děkuji!! Petra z Budějovic

Dušan Veliký a jeho hodnocení na Facebooku 23. 1. 2023

I já mám velice dobrou zkušenost, manželé Melotovi vše vyřídili a vysvětlili… Už déle jak rok mám konečně po letech pokoj. Ještě jednou velký dík.

Kristina Livoreka a její recenze – Google 5. 1. 2022

Vstřícnost, ochota, rychlé odborné řešení, velice profesionální přístup.

Reference pana Václava H. – Google 1. 12. 2022

Pan Melota je opravdu vstřícný. Opravdu vám poradí a pomůže tak, jak je v jeho silách, a to se už moc nevidí.. Je vidět, že mu jde o pomoc druhým, a to je vážně v této době již vzácnost… Když s někým řešíte svou nelehkou situaci, vždy se trochu stydíte a máte pocit hanby, že jste se dostali do tíživé situace, ale při kontaktu s panem Melotou z vás všechno odpadne, jelikož poznáte, že vám chce pomoct a nesoudí vás. Velice doporučuji v případě potřeby pomoci kontaktovat pana Melotu, i já mu tímto děkuji a zdravím 🙂

Pochvala Lukáše Štindla – Google 15. 11. 2022

Skvělé – tato společnost mi hodně pomohla, mohu znovu začít žít. Doporučuji všem spoluobčanům na tisíc procent, pomůžou a postarají se o vás. Pan Melota je opravdu skvělý člověk. Tak ať se daří, a to i celé společnosti!

Poděkování Petra Sikory – Facebook 18. 10. 2022

Rád bych poděkoval panu Melotovi a firmě Abivia za vstřícnou pomoc s mými problémy. Všechno zařídí, vysvětlí a prostě vám dají naději a ukážou to pomyslné světlo na konci tunelu! Těším se na další spolupráci! A těm, kteří jednoduše neví, kudy kam, mužů jen doporučit firmu Abivia!! Děkuji!

Jaroslav Goll napsal doporučení – Google 8. 7. 2022

Pane Meloto, mockrát vám děkuji za vaši vstřícnost a ochotu. Moc jste nám pomohl, když jsme si nevěděli rady a po oddlužnění nám exekutor poslal dopis, co si nárokuje. Děkuji vám, budu vás všude jen doporučovat. Díky moc.

Ivan Bednárik udělil recenzi – Facebook 26. 6. 2022

Za mě perfektní firma, perfektní přístup, pan Melota a paní Melotová jsou perfektní lidé. Vše zařídí, se vším pomohou a jejich přístup je na 1. Perfekt.

Příspěvek Zdeňky Svatoňové-Kindlové – Facebook 6. 5. 2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Melotovi za jeho vyřízení našeho problému v průběhu insolvence. Požádali jsme o pomoc, sešli se a dohodli se na spolupráci. P. Melota je super, jednání paráda. Určitě vy, co váháte, nebojte se na pana Melotu obrátit a celkově na společnost Abivia. Ještě jednou moc děkujeme.

Jana Toráková a její spokojenost – Facebook 10. 6. 2021

Ráda bych poděkovala panu Melotovi i celému tymu ABIVIA za rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji.

Hodnocení klientky Aleny Macháčkové – Facebook 28. 4. 2021

Velice vstřícné chování, moc děkujeme! 

Komentář Pavlíny Šmejkalové – Facebook 19. 5. 2021

Jsem moc spokojená s panem Melotou a ostatními službami.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.