Ing. Miroslav Melota

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Praha, Praha-východ, Beroun, Rakovník, Kolín, Kutná Hora, Slaný
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Miroslav Melota – Specialista na oddlužení Praha a Jihočeský kraj

Pomáhám s dluhy a exekucemi osobně nebo online

Nevíte si rady s dluhy a exekucemi? Najdete mě nejen v kanceláři v Praze, ale pomáhám klientům po celém Jihočeském kraji. Osobně nebo online. Ať už potřebujete pomoci zjistit dluhy, požádat o oddlužení, nebo jste již v insolvenčním řízení a máte problémy. Vše s vámi proberu a spolu najdeme řešení.

Co o mě říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Miroslavem Melotou? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Mirkem líbila?

Ing. Miroslav Melota insolvenční specialista Jižní Čechy a Praha

 • Pavel Kupčák

  Jsem spokojen jak mi manželé Melotovi pomohli, velké díky.

  Zdroj: Google 14. 11. 2023

 • Paní Slavíková

  Perfektní komunikace, obrovská profesionalita, neskutečná rychlost a vstřícnost. Pan Ing. Melota má obrovsky lidský přístup. Ještě jednou mnohokrát děkuji!

  Zdroj: Facebook 6. 10. 2023, Google 6. 10. 2023

 • Jiří Bernáth

  S postupem kanceláře jsem byl velice spokojen. Vše bylo vyřízeno profesionálně a bez stresu z mé strany. Pan Ing. Melota mi vše vysvětlil a následně připravil k podání žádosti o insolvenci. Bernáth Jiří – klient

  Zdroj: Google 29. 7. 2023

 • Pavel Rozmiler

  Doporučuji, skvělý přístup. Moc děkuji panu Melotovi s manželkou.

  Zdroj: Facebook 8. 7. 2023

 • Karel Horák

  Dobrý den, chtěl bych hrozně moc poděkovat. Pan Melota odvedl profesionální práci v případu oddlužení mého syna. Od začátku až do konce mi se vším pomohl. Vážím si jeho profesionality, mohu jen doporučit lidem v tíživé situaci.

  Zdroj: Google 17. 5. 2023

 • Kateřina Křenková

  Moc děkuji za váš milý přístup a hlavně za cenné rady. Doporučuji 🙂

  Zdroj: Google 27. 2. 2023

 • Paní Formánková

  Chtěla bych moc poděkovat paní Melotové a panu Melotovi za úžasné, přátelské, profesionální jednání a hlavně rychlost, se kterou jsou schopni pracovat. Firmu abivia.cz jsem našla náhodou a využila jejich poradenství zdarma. Když jsem viděla ochotu, se kterou mi radili, ihned jsem využila jejich služby a nemohu litovat.

  Zdroj: Google 21. 2. 2023, Facebook 21. 2. 2023

 • Petr Zounová

  Velmi spokojená – p. Mgr. Martin Ludvík mi velmi ochotně a rychle odpověděl na otázky, které jsem potřebovala vědět. Velmi si toho vážím a děkuji!! Petra z Budějovic

  Zdroj: Google 1. 2. 2023

 • Dušan Veliký

  I já mám velice dobrou zkušenost, manželé Melotovi vše vyřídili a vysvětlili… Už déle jak rok mám konečně po letech pokoj. Ještě jednou velký dík.

  Zdroj: Facebook 23. 1. 2023

 • Kristina Livoreka

  Vstřícnost, ochota, rychlé odborné řešení, velice profesionální přístup.

  Zdroj: Google 5. 1. 2022

 • Václav H.

  Pan Melota je opravdu vstřícný. Opravdu vám poradí a pomůže tak, jak je v jeho silách, a to se už moc nevidí.. Je vidět, že mu jde o pomoc druhým, a to je vážně v této době již vzácnost… Když s někým řešíte svou nelehkou situaci, vždy se trochu stydíte a máte pocit hanby, že jste se dostali do tíživé situace, ale při kontaktu s panem Melotou z vás všechno odpadne, jelikož poznáte, že vám chce pomoct a nesoudí vás. Velice doporučuji v případě potřeby pomoci kontaktovat pana Melotu, i já mu tímto děkuji a zdravím 🙂

  Zdroj: Google 1. 12. 2022

 • Lukáš Štindl

  Skvělé – tato společnost mi hodně pomohla, mohu znovu začít žít. Doporučuji všem spoluobčanům na tisíc procent, pomůžou a postarají se o vás. Pan Melota je opravdu skvělý člověk. Tak ať se daří, a to i celé společnosti!

  Zdroj: Google 15. 11. 2022

 • Petr Sikora

  Rád bych poděkoval panu Melotovi a firmě abivia.cz za vstřícnou pomoc s mými problémy. Všechno zařídí, vysvětlí a prostě vám dají naději a ukážou to pomyslné světlo na konci tunelu! Těším se na další spolupráci! A těm, kteří jednoduše neví, kudy kam, mužů jen doporučit firmu abivia.cz!! Děkuji!

  Zdroj: Facebook 18. 10. 2022

 • Jaroslav Goll

  Pane Meloto, mockrát vám děkuji za vaši vstřícnost a ochotu. Moc jste nám pomohl, když jsme si nevěděli rady a po oddlužnění nám exekutor poslal dopis, co si nárokuje. Děkuji vám, budu vás všude jen doporučovat. Díky moc.

  Zdroj: Google 8. 7. 2022

 • Ivan Bednárik

  Za mě perfektní firma, perfektní přístup, pan Melota a paní Melotová jsou perfektní lidé. Vše zařídí, se vším pomohou a jejich přístup je na 1. Perfekt.

  Zdroj: Facebook 26. 6. 2022

 • Zdeňka Svatoňová Kindlová

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Melotovi za jeho vyřízení našeho problému v průběhu insolvence. Požádali jsme o pomoc, sešli se a dohodli se na spolupráci. P. Melota je super, jednání paráda. Určitě vy, co váháte, nebojte se na pana Melotu obrátit a celkově na společnost abivia.cz. Ještě jednou moc děkujeme.

  Zdroj: Facebook 6. 5. 2022

 • Jana Toráková

  Ráda bych poděkovala panu Melotovi i celému tymu abivia.cz za rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji.

  Zdroj: Facebook 10. 6. 2021

 • Alena Macháčková

  Velice vstřícné chování, moc děkujeme!

  Zdroj: Facebook 28. 4. 2021

 • Pavlína Šmejkalová

  Jsem moc spokojená s panem Melotou a ostatními službami.

  Zdroj: Facebook 19. 5. 2021

Ing. Miroslav Melota
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Miroslav Melota – Specialista na oddlužení Praha a Jihočeský kraj

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.