Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Moje dluhy

Milostivé léto 2023 aneb milosrdné léto 3 – podmínky pro ženy i muže, tečka za dluhy na abivia.cz

Milostivé léto 2023

Milostivé léto pokračuje i v letošním roce 2023. A vy máte opět příležitost zbavit se dluhů, mezi něž patří penále, úroky a exekuční náklady, které vám vznikly u České správy sociálního zabezpečení, Finanční nebo Celní správy a také u soudů a ministerstva financí. Co pro to musíte udělat?

... čtěte více
V rámci Milostivého léta 2022 odpouští dluhy i banky

V rámci Milostivého léta 2022 odpouští dluhy i banky

V rámci akce Milostivé léto 2022 mají dlužníci v exekucích do konce listopadu letošního roku stále možnost využít zvýhodněných podmínek a zbavit se svých dluhů. Navíc se dobrovolně rozhodli připojit i někteří soukromí věřitelé – banky. Aktuálně Airbank, Česká spořitelna, Stavební spořitelna ČS, Home Credit, Raiffeisenbank, UnicreditZaplo.

... čtěte více
Z male pujcky do dluhove spiraly

Z malé půjčky do úvěrové spirály? Řešením je oddlužení

V současné době si klienti mohou půjčit téměř na cokoliv: Na bydlení, na automobil, na dovolenou, na elektroniku, na estetické úkony apod., těch možností je nesčetně. Lidé ovšem kolikrát neznají základní pravidla finanční gramotnosti a snadno se dostávají do začarovaného kruhu půjček a dluhů. Z toho vám může pomoci insolvence neboli oddlužení.

... čtěte více
jak zjistit dluhy a exekuce

Jak zjistit své dluhy a exekuce?

 V jakých registrech se evidují? V dnešní elektronické době snadno obyčejný člověk ztratí přehled o svých závazcích. Stačí k tomu opravdu málo. Vždyť uzavírání smluv na dálku nebo přes internet je stále častější – pár dnů či týdnů nepozornosti může způsobit ztrátu přehledu o dluzích. Jak zjistit dluhy? Uvádíme přehled dluhů, které se dají zjistit z veřejně přístupných zdrojů, a návod, jak postupovat. Držíme palce.

... čtěte více
Rozhovor klientů Abivia na iDNES.cz

Naše klientky poskytly rozhovor pro iDNES.cz

Publikováno: 8. 3. 2021

Epidemie a mimořádná opatření s ní související trvají již déle než rok. Za tuto dobu spousta lidí přišla o své příjmy a ocitla se v dluhové pasti. Ze dne na den se jim změnil život a nebyli schopni dostát svým závazkům.

... čtěte více
Po insolvenci přijde zase klidný spánek a normální život

Marie: Neváhejte a řešte dluhovou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostane se do situace, ze které nevidí východisko. Dluhová situace. Říkala jsem si: Bože, není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi nepomohl. Seděla jsem u PC, bylo 22 hod a klikla jsem na stránky abivia.cz.

... čtěte více

V dluzích jsem se ocitla kvůli kamarádovi. Díky oddlužení jsem mohla začít znovu

Nikdy jsem problém s dluhy neměla. Vše jsem si řádně platila a nekoupila nic, na co bych peníze neměla. Mé problémy začaly v době, kdy mě kamarád požádal o půjčení peněz. Slíbil mi, že mi je do čtvrt roku včetně úroků vrátí. Tuto situaci jsem dlouho zvažovala a nakonec tedy souhlasila. Peníze jsem mu půjčila. Splácel mi včas každý měsíc. Po nějaké době mě znovu požádal o pomoc, tentokrát pro jeho sestru.

... čtěte více
Co je lepší – exekuce, nebo insolvence? Zjistěte si o tom víc, abyste nelitovali jako žena na obrázku

Oddlužení, nebo exekuce? Co je výhodnější?

Nabízíme velké srovnání výhod a nevýhod insolvence vs. exekuce z pohledu dlužníka. Často slýcháme od osob, které se na nás obracejí s žádostí o pomoc od dluhů, že oddlužení není lepší než exekuce, že si oddlužením nepomohou a že jim v exekuci zůstane více peněz. Jak to ve skutečnosti je? Je oddlužení skutečně horší než exekuce?

... čtěte více
Abivia Havířov

Insolvenční den v Havířově

Jak zastavit exekuce? Kde a jak zjistit dluhy? Splňuji podmínky pro oddlužení? Kolik mi bude v oddlužení zůstávat? Co vše je nutné pro oddlužení doložit? Jak komunikovat s insolvenčním správcem? Jak se vypořádat s nečekanými požadavky soudu?

... čtěte více

Jsou vaše splátky příliš vysoké? Jak snadno získat výhodnou konsolidaci a platit méně?

Máte více než jednu půjčku nebo úvěr, splácíte více než jednu splátku měsíčně a přerůstají vám splátky přes hlavu? Chtěli byste platit měsíčně méně? Řešení je prosté – včas prověřit a zajistit sloučení úvěrů a půjček do jediné, tzv. konsolidaci. Jak se ale ve světě financí zorientovat a najít výhodnou konsolidaci šitou na míru právě pro vás?

... čtěte více