777 722 822 Stačí
prozvonit
 

ODDLUŽENÍ ONLINE – právní pomoc stále na dosah

Aktualizováno: 28. 11. 2022

I v situaci s omezeními způsobenými vzdáleností, nemocí, covidem či pro úsporu času jsme k dispozici – vyřešíme oddlužení online! Z pohodlí domova. Bez osobních návštěv poboček.

Návrh na povolení oddlužení vám zpracujeme a pošleme na soud velice rychle. Pro konzultaci online si stačí vybrat insolvenčního poradce, který je Vám sympatický. Platí to i tehdy, kdy si nejste jistí, zda splňujete podmínky pro oddlužení. Můžeme totiž najít jiný způsob, jak se dostat z dluhů. Nezávisle na tom, zda jste právě nemocní, nestíháte nebo to raději řešíte neosobně. Je třeba jen nachystat několik dokumentů. 

Oddlužení a krizová opatření při epidemii i bez ní

Krizová opatření vlády kvůli epidemii neměly a nemají žádný přímý vliv na průběh oddlužení. Stále platí, že minimální srážka z příjmů dlužníka pro oddlužení by měla být alespoň 2 300 Kč. Jaké má dlužník možnosti v případě, že minimální splátku nesplňuje?

Přejeme pevné zdraví a pohodu!

Insolvenční poradce Jana Kovaříková – pomůže při oddlužení a najde řešení ohledně dluhů a exekucí

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 949 lidem z dluhů ve výši 14 549 723 529 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • V březnu se začaly vyplácet vratky na daních a daňové bonusy. Co si dlužník v insolvenci nebo exekuci může ponechat?
   • Sleva na dani a vrácení daně v insolvenci a exekuci 2023 (za rok 2022)

    V březnu 2023 začíná finanční úřad vyplácet první vrácené daně za uplynulý rok 2022. Jaké jsou přesné termíny podání daňového přiznání a vyplácení přeplatků na dani? Vrací finanční úřad přeplatek automaticky? Může si dlužník v insolvenci nebo exekuci vyplacenou vratku daně ponechat? Je to stejně i s daňovým bonusem (slevou na dani)? A věděli jste, že letos jde poprvé uplatnit […]

   • Michael N. - oddlužení podnikatelů, Martina Prudilová
   • Příběh klienta Michaela N. – dluhy z podnikání

    Publikováno: 28. 2. 2023 Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Nevěděl jsem, jak řešit dluhy z podnikání, zda i jako OSVČ můžu do oddlužení. Má situace ovšem vyžadovala radikální řešení, proto jsem se po konzultaci s insolvenční specialistkou Ing. Martinou Prudilovou z webového portálu Abivia.cz rozhodl vyhlásit insolvenci neboli osobní bankrot. Díky paní Prudilové, která mi pomohla sepsat […]