Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Jsou vaše splátky příliš vysoké? Jak snadno získat výhodnou konsolidaci a platit méně?

Máte více než jednu půjčku nebo úvěr, splácíte více než jednu splátku měsíčně a přerůstají vám splátky přes hlavu? Chtěli byste platit měsíčně méně? Řešení je prosté – včas prověřit a zajistit sloučení úvěrů a půjček do jediné, tzv. konsolidaci. Jak se ale ve světě financí zorientovat a najít výhodnou konsolidaci šitou na míru právě pro vás?

Konsolidace neboli sloučení úvěrů a půjček do jediné se využívá pro snížení splátek a je obvykle nejlevnějším a nejjednodušším řešením, jak předejít či vyřešit potíže s dluhy. Menší půjčky jsou výrazně dražší než půjčky větší, protože je věřitelé půjčují o hodně dráž (za vyšší úrok). Při sloučení půjček v jednu tak dojde ke snížení celkové výše splátky. A to i o desítky procent.

V čem je sloučení půjček přínosné?

Přínosem konsolidace půjček je jedna výrazně nižší splátka, jeden úvěr a jeden věřitel. Dále se zjednoduší a zlevní spravování dluhů, protože už máte jen jednoho věřitele a jeden dluh. Také ušetříte spoustu vašeho času při jednání s věřiteli a péči o vaše dluhy. Snížení splátek v situaci, kdy na ně chybí v rodinném rozpočtu peníze, může znamenat stabilizaci finanční situace.

Konsolidace jsou velmi variabilní. Slučovat lze nejen úvěry a půjčky, ale i dluhy na kreditních kartách, kontokorenty i leasingy a hypotéky. Velkou výhodou je i to, že peníze poskytnuty v konsolidaci lze použít na splácení jakéhokoli dluhu či úvěru.

Nejvýhodnější konsolidaci získáte jedině srovnáním podmínek

Na každém kroku se dnes o sloučení půjček hovoří. Banky se mezi sebou předbíhají, aby nalákali nové klienty. Často k tomu využívají i nejdražší televizní reklamy. Poznat, zda je právě tato nabídka nejvýhodnější, lze ale jen konkrétními propočty. Určitě porovnejte konkrétní podmínky konsolidace u vícero věřitelů. Pokud již ale nejste schopni své dluhy splácet, popřemýšlejte rovnou o insolvenci. Pokud chcete vysednout z kolotoče půjček a naskakujících dluhů včas, kontaktujte nás.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.