Oddlužení Brno – insolvence a insolvenční specialisté

Zaměstnanci advokátní kanceláře

Magda Kapičáková insolvenční poradce pro oddlužení Brno

Magdaléna Kapičáková

Svěřená oblast:

Brno, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, Šlapanice, Adamov, Hodonín, Hustopeče, Břeclav, Pohořelice, Znojmo, Mikulov, Ivančice, Moravský Krumlov
Karel Werner insolvence jihomoravský kraj

Mgr. Karel Werner

Svěřená oblast:

Brno, Blansko, Tišnov, Vyškov, Velká Bíteš, Svitavy

Chcete se k nám přidat?

Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku.

 

Advokátní kancelář Martina Ludvíka pro insolvence a poradnu na oddlužení – Brno a okolí – najdete přímo v centru kousek od autobusového nádraží: Zvonařka 408/16 (hned u Lidlu). Insolvence neboli osobní bankroty řešíme už od roku 2013. Rádi odborně poradíme. Online i osobně.

Zdarma nezávazná konzultace – oddlužení řešíme už 10 let a rádi poskytneme bezplatné dluhové poradenství i vám. Pro Brno a okolí nabízíme nezávaznou osobní schůzku pro lidi v tíživé finanční situaci. Společně dokážeme udělat tečku za dluhy. Pomůžeme se sepisem a podáním návrhu na povolení oddlužení a právně vás zastoupíme během celého insolvenčního řízení.

 

Chci oddlužení v Brně

 

Oddlužení Brno: jak to probíhá?

Oddlužení Brno – insolvence – osobní bankrot na Zvonařce, hned za hlavním nádražím

Dluhy a finanční problémy se dají řešit legální cestou nejen v Brně – oddlužením a zastavením exekuce. Nejdůležitější je udělat první krok: předat kontakt na sebe a využít nezávazné konzultace zdarma. V centru Brna je poskytují Ivo Adam a Magda Kapičáková. S nimi zjistíte, že v dluzích nejste sami a že cesta ven z dluhů skutečně existuje. Legálně.

Hlavním výhodou insolvence je osvobození od dluhů. Pro sezdané páry se vyplatí jít do společného oddlužení manželů. Předcházejte uvalení exekucí na partnera tím, že budete řešit dluhy hned. Stačí se zeptat insolvenčních poradců, jak stopnout narůstání dluhů a zbavit se exekutorů.

Osvoboďte se od dluhů jednou pro vždy! Spadne vám kámen ze srdce jako Brno. Na pobočce advokátní kanceláře Mgr. Martin Ludvík si zakládáme na zodpovědném přístupu ke každému jednotlivému případu.

 

Chci oddlužení v Brně

Insolvence Brno a okolí hned vedle Lidlu: Zvonařka 408/16, oddlužení a osobní bankrot je cesta z dluhů ven


    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.