777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Insolvence Opava – oddlužení s právní pomocí

Zaměstnanci advokátní kanceláře

V Opavě a jejím okolí se můžete potkat s dvěma insolvenčními specialisty na oddlužení. S insolvencí máme zkušenost již od roku 2013 a jsme připraveni poskytnout vám odbornou pomoc. Můžete nás kontaktovat jak online, tak i osobně.

Nabízíme bezplatnou a nezávaznou konzultaci. V oblasti oddlužení máme více než 10 let zkušeností a rádi poskytneme bezplatné poradenství ohledně vašich dluhů. Pro lidi v obtížné finanční situaci v Opavě a okolí doporučujeme osobní schůzku. Na ní můžeme společně s vámi začít řešit vaše dluhy. Pomůžeme vám s přípravou a podáním návrhu na schválení oddlužení a budeme vás právně zastupovat po celou dobu insolvenčního řízení.

Insolvence Opava a okolí: Jak to probíhá?

Insolvence Opava – oddlužení legální cestou lze na osobní schůzce v okolí OpavyMáme zkušenosti s řešením dluhů a finančních problémů legální cestou, a to nejen v Opavě. Důležité je udělat první krok – kontaktovat nás a využít zdarma nezávazné konzultace. V okolí Opavy vás přivítají naši zkušení kolegové, Martina Adamčíková a Pavel Kovařík. S jejich pomocí zjistíte, že v tom nejste sami a že existuje legální cesta ven z dluhové pasti.

Hlavní výhodou insolvence je zbavení se dluhů. Pokud jste manželský pár, je lepší zvolit společné oddlužení manželů a předejít exekucím na vašeho partnera. Víme, jak zastavit růst dluhů a zbavit se exekutorů, stačí se nás zeptat.

Nechte nás vám pomoci zbavit se dluhů jednou provždy! Zjistíte, že to může být osvobozující a úlevné. V advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka si zakládáme na zodpovědném přístupu ke každému případu.

    Potřebujete pomoci? Napište nám!

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
    PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.