777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Jihlava

Zaměstnanci advokátní kanceláře

Pobočku advokátní kanceláře najdete na Vaňkově náměstí 234/13 v Třebíči asi 50 m od vlakového nádraží. Zaměřujeme se zde zejména na sekci osobních i firemních bankrotů, tj. insolvence (Jihlava a okolí), už od roku 2013. Oddlužení pro Jihlavu a okolí řešíme osobně i online bez nutnosti dostavit se do kanceláře. Úvodní konzultace je zcela zdarma a bez závazků. Neváhejte se zeptat, jak se dostat z tíživé finanční situace.

Bezplatné dluhové poradenství využila již tisícovka lidí z Jihlavy a desetitisíce spokojených klientů z celé ČR. Nezávazná a bezplatná konzultace je také možná po telefonu na čísle 777 722 822. Společně dokážeme udělat tečku za dluhy.

Pomůžeme se sepisem a podáním insolvenčního návrhu a provedeme Vás celým oddlužením od začátku do konce. Dosáhnout osvobození od dluhů je možné i pro Vás, a to legální cestou. Nezávisle na tom, zda jste z Jihlavy či jiných míst z Vysočiny.

Jak probíhá oddlužení: Jihlava a okolí?

Nejdůležitější je první krok: Ozvěte se mi! Nic Vás to nestojí, jen pár minut času. Konzultujete zcela ZDARMA a stopnete tak kolotoč exekucí a narůstání dluhů. V okolí Jihlavy s Vámi bude hovořit insolvenční specialista Kamil Škerle, pro online oddlužení kdokoli z insolvenčních specialistů. S nimi zjistíte, že v dluzích nejste sami a že cesta z dluhů skutečně existuje.

Největší výhodou insolvence je osvobození od dluhů. Jednou provždy! Exekuce a dluhy tak zmizí a neuvalí se na děti či partnera. Jak? Stačí se zdarma zeptat insolvenčního poradce. Manželé se mohou oddlužit společně a ušetřit na tom.

I na pobočce advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka pro Jihlavu a okolí si zakládáme na zodpovědném přístupu ke každému jednotlivému případu nejen v rámci oddlužení.

Oddlužení Jihlava, insolvence i osobní bankroty řešíme už od roku 2013

    Potřebujete pomoci? Napište nám!

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
    PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.