777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Oddlužení Přerov a okolí – insolvence

Zaměstnanci advokátní kanceláře

Jste z Přerovska a máte dluhy? Oddlužení pro Přerov a okolí má na starosti Katarína Vaňková. Insolvence a dluhová témata řeší již od roku 2013. Na konzultaci zdarma je připravena poskytnout vám odbornou pomoc v tíživé finanční situaci. Můžete ji kontaktovat jak online, tak i osobně. Řešení najdete snadno a rychle.

Máme bohaté zkušenosti s oddlužením. Již 10 let pomáháme lidem zbavit se dluhů. Pro lidi v obtížné finanční situaci v Přerově a okolí doporučujeme osobní schůzku na adrese Husova 2846/2. Konzultace je bezplatná a nezávazná. Na ní můžeme společně s vámi začít řešit vaše dluhy. Pokud se rozhodnete pro osobní bankrot, připravíme a podáme návrh na schválení oddlužení. Budeme s vámi po celou dobu insolvenčního řízení.

Insolvence Přerov a okolí: Jak to funguje?

Důležité je udělat první krok ještě dnes a využít konzultace zdarma, kde zodpovíme vaše otázky. S námi konečně uděláte tečku za dluhy. V Přerově vás přivítá naše zkušená kolegyně Katarína Vaňková. Pracuje také online. S její pomocí zjistíte, že v dluzích nejste sami a že existuje cesta z dluhů ven. Legálně a jednou provždy. Podmínky pro oddlužení jsou pro všechny stejné.

Vstupem do insolvence se zastaví narůstání dluhů a exekutoři přestanou klepat na dveře. Největší výhodou při ukončení insolvenčního řízení je osvobození dlužníka od zbývajících dluhů.

Oddlužení Přerov a okolí řeší Katarína Vaňková – nabízí konzultaci zdarma a insolvence nejen pro Přerovsko

    Potřebujete pomoci? Napište nám!

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
    PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.