777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Podzimní teambuilding i s novinkami z insolvenčního práva

Publikováno 28. 11. 2022

Osobní seznámení se s novými kolegy v našem týmu, navození dobré atmosféry v kolektivu, stmelení a hlavně školení měkkých dovedností a právních inovací z oblasti insolvence a řešení dluhů. To byly hlavní cíle teambuildingu, který naše Advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka uspořádala o víkendu od 21. do 23. října 2022 v areálu chaty Hubert v Rožnově pod Radhoštěm.

Na akci se sjeli členové týmu z téměř všech našich 16 poboček v ČR, což je při pracovní a osobní vytíženosti každého z nás v dnešní době velký úspěch. Páteční odpoledne v útulné chatě se saunou, stolním tenisem a také velkou společenskou místností jsme zahájili rautem a přípitkem. V tomto (zaslouženě) odpočinkovém duchu se nesl celý první den našeho setkání. Jelikož se všichni společně vidíme párkrát do roka, měli jsme si toho spoustu co říct a rádi jsme si vyměnili zkušenosti napříč regiony. Probírali jsme témata, s nimiž si občas lámeme hlavu a u nichž se opět nesčetněkrát skloňuje slovo insolvence.

Druhý den jsme se sešli u slibovaného školení měkkých dovedností: komunikace, asertivita a prezentace. Dennodenně jednáme s klienty a potřebujeme se i v tomto směru rozvíjet a zdokonalovat. O to víc, když lidé, kteří naše služby využívají, bývají v nelehké životní situaci a je třeba jim být profesionální a často i emocionální oporou. Součástí bylo tradičně pravidelné školení z oblasti insolvenčního práva. Zákony se v tomto odvětví čas od času mění, novelizují a my o nich musíme mít neustále přehled. Jen tak jsme schopni poskytovat kompletní právní servis.

Ačkoliv ani odpoledne nepřestalo pršet, vydala se část našeho týmu na procházku po okolí Rožnova – spojili jsme ji s návštěvou místní kavárny. Na chatě mezitím ostatní připravovali zlatý hřeb celého víkendu – na ohni pečené sele. Vzhledem ke své velikosti nám dalo trochu zabrat, ale dílo se povedlo. V sobotu se na chatě objevily také děti a domácí mazlíčci našich zaměstnanců, kteří bydlí poblíž. O zábavu bylo hned postaráno.

Teambuilding AK Mgr. Martina LudvíkaPracovní či osobní povinnosti přiměly některé z našich kolegů opustit naši skvělou partu už v sobotu, i když oficiální ukončení akce připadalo až na neděli. Cesta do Čech je navíc dlouhá a doprava složitá, takže se setkání pomalu blížilo ke konci. V neděli pak poslední dobrovolní vytrvalci pomáhali uklidit chatu, roztřídit pár zapomenutých věcí a usilovně hledat nejoblíbenější nožík naší kolegyně (nenašli ho potom ani majitelé chaty). I přes malé ztráty jsme ale bohatší o spoustu zážitků a přátelství. Komunikace mezi námi se hned po takové sešlosti oživí a zefektivní.

Už nyní se těšíme na další společné akce. Jsme zvědaví, zda oživíme i náš web – čeká nás focení všech insolvenčních poradců na prosincovém setkání v Olomouci a Praze. Snad bude naše online prezentace zase o poznání příjemnější i pro vás.

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]