Volejte 777 722 822  

Video: Magda Kapičáková – insolvence a oddlužení Brno

Jak vyřešit dluhy a exekuce? Nevíte, kde všude dluhy máte, v jaké výši a kdo je věřitelem? Víte, že pro oddlužení není potřeba znát všechny dluhy? Důležité je prokázat úpadek.

Magda se oblasti oddlužení věnuje 6 let. Denně se setkává s klienty v kanceláři v Brně nebo komunikuje online. Pomáhá jim připravit všechny potřebné dokumenty pro oddlužení a podrobně vysvětluje průběh celé insolvence. Tyto informace jsou pro klienty velmi důležité.  

Zjistíme za vás vaše dluhy a exekuce

Mnoho klientů je bezradných a neřeší oddlužení právě kvůli situaci, kdy si nejsou jistí, kolik dluhů mají, v jaké výši a kde. Důsledkem je, že jejich dluhy stále narůstají a brzy přejdou v exekuci.

„Netrapte se, poskytujeme klientům také službu Zjišťování dluhů a vše důležité za vás brzy zjistíme. Pokud to bude potřeba, požádáme o součinnost a spolupráci také vaší mzdovou účetní,“ vzkazuje Magda svým klientům.

Dokumenty lze dokládat v klidu a postupně, není nutné panikařit.

Jak insolvence probíhá?

Průběh insolvence je stanovený insolvenčním zákonem a není možné jej nijak obejít. Proto pokud je něco potřeba dodat, dodat se to musí a výmluvy ničemu neprospějí.

Jako první se vypracuje návrh na povolení oddlužení a pošle příslušnému soudu. Soud vydá do 3 pracovních dnů vyhlášku o zahájení insolvenčního řízení, kterou je insolvence zahájena.

Soud nemá na posouzení žádosti o oddlužení a jeho povolení žádnou lhůtu! Je třeba obrnit se trpělivostí.

Po povolení oddlužení mají věřitelé lhůtu 2 měsíců, aby přihlásili své pohledávky za dlužníkem. 

Najdete nás již 10 let na stejném místě

Máte dluhy a exekuce? Chcete pomoci s oddlužením? Naši kancelář najdete v Brně již 10 let na stejném místě a to Zvonařce 16. Velice dobrá dostupnost z autobusového i vlakového nádraží. Obraťte se na naše zkušené kolegy. Se vším vám pomohou.

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky