777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Magda Kapičáková – insolvence a oddlužení Brno

Aktualizováno: 30. 1. 2023

Jak vyřešit dluhy a exekuce? Nevíte, kde všude dluhy máte, v jaké výši a kdo je věřitelem? Víte, že pro oddlužení není potřeba znát všechny dluhy? Důležité je prokázat úpadek.

Magda se oblasti oddlužení věnuje od roku 2014. Denně se setkává s klienty v kanceláři v Brně nebo komunikuje online. Pomáhá jim připravit všechny potřebné dokumenty pro oddlužení a podrobně vysvětluje průběh celé insolvence. Tyto informace jsou pro klienty velmi důležité.  

Zjistíme za vás vaše dluhy a exekuce

Mnoho klientů je bezradných a neřeší oddlužení právě kvůli situaci, kdy si nejsou jistí, kolik dluhů mají, v jaké výši a kde. Důsledkem je, že jejich dluhy stále narůstají a brzy přejdou v exekuci.

„Netrapte se, poskytujeme klientům také službu Zjišťování dluhů a vše důležité za vás brzy zjistíme. Pokud to bude potřeba, požádáme o součinnost a spolupráci také vaší mzdovou účetní,“ vzkazuje Magda svým klientům.

Dokumenty lze dokládat v klidu a postupně, není nutné panikařit.

Jak insolvence probíhá?

Průběh insolvence je stanovený insolvenčním zákonem a není možné jej nijak obejít. Proto pokud je něco potřeba dodat, dodat se to musí a výmluvy ničemu neprospějí.

Jako první se vypracuje návrh na povolení oddlužení a pošle příslušnému soudu. Soud vydá do 3 pracovních dnů vyhlášku o zahájení insolvenčního řízení, kterou je insolvence zahájena.

Soud nemá na posouzení žádosti o oddlužení a jeho povolení žádnou lhůtu! Je třeba obrnit se trpělivostí.

Po povolení oddlužení mají věřitelé lhůtu 2 měsíců, aby přihlásili své pohledávky za dlužníkem. 

Najdete nás již 10 let na stejném místě

Máte dluhy a exekuce? Chcete pomoci s oddlužením? Naši kancelář najdete v Brně již 10 let na stejném místě a to Na Zvonařce 16. Velice dobrá dostupnost z autobusového i vlakového nádraží. Obraťte se na naše zkušené kolegy. Se vším vám pomohou.

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]