777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Magda Kapičáková – insolvence a oddlužení pro Brno a okolí

Aktualizováno: 30. 1. 2023

Jak vyřešit dluhy a exekuce? Nevíte, kde všude dluhy máte, v jaké výši a kdo je věřitelem? Víte, že pro insolvenci neboli osobní bankrot není potřeba znát všechny dluhy? Důležité je prokázat úpadek.

Magda se oblasti insolvence věnuje od roku 2014. Denně se setkává s klienty v dluhové poradně pro Brno nebo řeší osobní bankroty online. Pomáhá jim připravit všechny potřebné dokumenty pro oddlužení a podrobně vysvětluje průběh celé insolvence. Informace, jak na dluhy, jsou pro klienty velmi důležité.  

Zjistíme za vás vaše dluhy a exekuce

Mnoho klientů je bezradných a neřeší osobní bankrot právě kvůli situaci, kdy si nejsou jistí, kolik dluhů mají, v jaké výši a kde. Důsledkem je, že jejich dluhy stále narůstají a brzy přejdou v exekuci.

„Netrapte se, poskytujeme klientům také službu Zjišťování dluhů a vše důležité za vás brzy zjistíme. Pokud to bude potřeba, požádáme o součinnost a spolupráci také vaší mzdovou účetní,“ vzkazuje Magda svým klientům.

Dokumenty lze dokládat v klidu a postupně, není nutné panikařit.

Jak insolvence (osobní bankrot) probíhá?

Průběh insolvence je stanovený insolvenčním zákonem a není možné jej nijak obejít. Proto pokud je něco potřeba dodat, doklady musí být a výmluvy ničemu neprospějí.

Jako první se vypracuje návrh na povolení oddlužení a pošle příslušnému soudu. Soud vydá do 3 pracovních dnů vyhlášku o zahájení insolvenčního řízení, kterou je insolvence zahájena.

Soud nemá na posouzení žádosti o oddlužení a jeho povolení žádnou lhůtu! Je třeba obrnit se trpělivostí.

Po povolení oddlužení mají věřitelé 2 měsíce na to, aby přihlásili své pohledávky za dlužníkem. 

Dluhová poradna na oddlužení pro Brno je již 10 let na stejném místě

Nezvládáte splácet své dluhy? Vytloukáte dluhy dalšími půjčkami? Kancelář pro oddlužení najdete v Brně již 10 let na stejném místě, a to na Zvonařka 405/16. Velice dobrá dostupnost z autobusového i vlakového nádraží. Obraťte se na naše insolvenční odborníky. Kolegové vám se vším pomohou.

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 949 lidem z dluhů ve výši 14 549 723 529 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • V březnu se začaly vyplácet vratky na daních a daňové bonusy. Co si dlužník v insolvenci nebo exekuci může ponechat?
   • Sleva na dani a vrácení daně v insolvenci a exekuci 2023 (za rok 2022)

    V březnu 2023 začíná finanční úřad vyplácet první vrácené daně za uplynulý rok 2022. Jaké jsou přesné termíny podání daňového přiznání a vyplácení přeplatků na dani? Vrací finanční úřad přeplatek automaticky? Může si dlužník v insolvenci nebo exekuci vyplacenou vratku daně ponechat? Je to stejně i s daňovým bonusem (slevou na dani)? A věděli jste, že letos jde poprvé uplatnit […]

   • Michael N. - oddlužení podnikatelů, Martina Prudilová
   • Příběh klienta Michaela N. – dluhy z podnikání

    Publikováno: 28. 2. 2023 Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Nevěděl jsem, jak řešit dluhy z podnikání, zda i jako OSVČ můžu do oddlužení. Má situace ovšem vyžadovala radikální řešení, proto jsem se po konzultaci s insolvenční specialistkou Ing. Martinou Prudilovou z webového portálu Abivia.cz rozhodl vyhlásit insolvenci neboli osobní bankrot. Díky paní Prudilové, která mi pomohla sepsat […]