Volejte 777 722 822  

Co o nás říkají klienti?

Publikováno: 21. 2. 2022

Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Každý začátek nového roku využijeme k ohlédnutí se za svou dosavadní činností naší advokátní kanceláře a také k vyhodnocení výsledků, kterých jsme dosáhli. Prioritou je pro nás nejen spokojený zaměstnanec, ale především spokojený klient. 

spokojenost klientů oddlužení Klienti, kteří s námi spolupracují během své insolvence, nám často vyjadřují vděčnost a spokojenost upřímným poděkováním.

Ať už emailem do advokátní kanceláře, tak i telefonicky nebo ústně kolegům insolvenčním specialistům, kteří jsou s nimi neustále ve spojení.

Komunikace a spolupráce během oddlužení probíhá osobně či online. Každý klient má možnost si vybrat, co mu je příjemnější a dostupnější. 

Problém s dluhy a exekucemi však není tématem, se kterým by se klienti rádi veřejně svěřovali. Jedná se o téma velmi osobní a citlivé. Proto si těchto veřejných referencí vážíme o to víc. Vždyť oddlužení je tím správným krokem k tomu, jak si dát život do pořádku a začít zase znovu v klidu bez dluhů žít. 

Co o nás klienti říkají?

Poděkování klientů vždy velmi potěší

Jak se klientům spolupráce s naší advokátní kanceláří zamlouvá? Jsou spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou?

Vysvětlil jim insolvenční specialista vše potřebné o insolvenci a oddlužení? 

Přečtěte si reference klientů v sekci hodnocení na našem facebookovém profilu.

Budeme rádi, když nám zde zanecháte také tu svou! 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 570 lidem z dluhů ve výši 13 651 022 290 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky