777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Co o nás říkají klienti?

Publikováno: 21. 2. 2022

Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Každý začátek nového roku využijeme k ohlédnutí se za svou dosavadní činností naší advokátní kanceláře a také k vyhodnocení výsledků, kterých jsme dosáhli. Prioritou je pro nás nejen spokojený zaměstnanec, ale především spokojený klient. 

spokojenost klientů oddlužení Klienti, kteří s námi spolupracují během své insolvence, nám často vyjadřují vděčnost a spokojenost upřímným poděkováním.

Ať už emailem do advokátní kanceláře, tak i telefonicky nebo ústně kolegům insolvenčním specialistům, kteří jsou s nimi neustále ve spojení.

Komunikace a spolupráce během oddlužení probíhá osobně či online. Každý klient má možnost si vybrat, co mu je příjemnější a dostupnější. 

Problém s dluhy a exekucemi však není tématem, se kterým by se klienti rádi veřejně svěřovali. Jedná se o téma velmi osobní a citlivé. Proto si těchto veřejných referencí vážíme o to víc. Vždyť oddlužení je tím správným krokem k tomu, jak si dát život do pořádku a začít zase znovu v klidu bez dluhů žít. 

Co o nás klienti říkají?

Poděkování klientů vždy velmi potěší

Jak se klientům spolupráce s naší advokátní kanceláří zamlouvá? Jsou spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou?

Vysvětlil jim insolvenční specialista vše potřebné o insolvenci a oddlužení? 

Přečtěte si reference klientů v sekci hodnocení na našem facebookovém profilu.

Budeme rádi, když nám zde zanecháte také tu svou! 

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]