Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Co o nás říkají klienti?

Publikováno: 21. 2. 2022

Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Každý začátek nového roku využijeme k ohlédnutí se za svou dosavadní činností naší advokátní kanceláře a také k vyhodnocení výsledků, kterých jsme dosáhli.

Prioritou je pro nás nejen spokojený zaměstnanec, ale především spokojený klient.

 

spokojenost klientů oddlužení Klienti, kteří s námi spolupracují během své insolvence, nám často vyjadřují vděčnost a spokojenost upřímným poděkováním.

Ať už emailem do advokátní kanceláře, tak i telefonicky nebo ústně kolegům insolvenčním specialistům, kteří jsou s nimi neustále ve spojení.

Komunikace a spolupráce během oddlužení probíhá osobně či online. Každý klient má možnost si vybrat, co mu je příjemnější a dostupnější.

Problém s dluhy a exekucemi však není tématem, se kterým by se klienti rádi veřejně svěřovali. Jedná se o téma velmi osobní a citlivé. Proto si těchto veřejných referencí vážíme o to víc. Vždyť oddlužení je tím správným krokem k tomu, jak si dát život do pořádku a začít zase znovu v klidu bez dluhů žít.

Co o nás klienti říkají?

Poděkování klientů vždy velmi potěší

Jak se klientům spolupráce s naší advokátní kanceláří zamlouvá? Jsou spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou?

Vysvětlil jim insolvenční specialista vše potřebné o insolvenci a oddlužení?

Přečtěte si reference klientů v sekci hodnocení na našem facebookovém profilu.

Budeme rádi, když nám zde zanecháte také tu svou!

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.