777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Co o nás říkají klienti?

Publikováno: 21. 2. 2022

Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Každý začátek nového roku využijeme k ohlédnutí se za svou dosavadní činností naší advokátní kanceláře a také k vyhodnocení výsledků, kterých jsme dosáhli. Prioritou je pro nás nejen spokojený zaměstnanec, ale především spokojený klient. 

spokojenost klientů oddlužení Klienti, kteří s námi spolupracují během své insolvence, nám často vyjadřují vděčnost a spokojenost upřímným poděkováním.

Ať už emailem do advokátní kanceláře, tak i telefonicky nebo ústně kolegům insolvenčním specialistům, kteří jsou s nimi neustále ve spojení.

Komunikace a spolupráce během oddlužení probíhá osobně či online. Každý klient má možnost si vybrat, co mu je příjemnější a dostupnější. 

Problém s dluhy a exekucemi však není tématem, se kterým by se klienti rádi veřejně svěřovali. Jedná se o téma velmi osobní a citlivé. Proto si těchto veřejných referencí vážíme o to víc. Vždyť oddlužení je tím správným krokem k tomu, jak si dát život do pořádku a začít zase znovu v klidu bez dluhů žít. 

Co o nás klienti říkají?

Poděkování klientů vždy velmi potěší

Jak se klientům spolupráce s naší advokátní kanceláří zamlouvá? Jsou spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou?

Vysvětlil jim insolvenční specialista vše potřebné o insolvenci a oddlužení? 

Přečtěte si reference klientů v sekci hodnocení na našem facebookovém profilu.

Budeme rádi, když nám zde zanecháte také tu svou! 

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 949 lidem z dluhů ve výši 14 549 723 529 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • V březnu se začaly vyplácet vratky na daních a daňové bonusy. Co si dlužník v insolvenci nebo exekuci může ponechat?
   • Sleva na dani a vrácení daně v insolvenci a exekuci 2023 (za rok 2022)

    V březnu 2023 začíná finanční úřad vyplácet první vrácené daně za uplynulý rok 2022. Jaké jsou přesné termíny podání daňového přiznání a vyplácení přeplatků na dani? Vrací finanční úřad přeplatek automaticky? Může si dlužník v insolvenci nebo exekuci vyplacenou vratku daně ponechat? Je to stejně i s daňovým bonusem (slevou na dani)? A věděli jste, že letos jde poprvé uplatnit […]

   • Michael N. - oddlužení podnikatelů, Martina Prudilová
   • Příběh klienta Michaela N. – dluhy z podnikání

    Publikováno: 28. 2. 2023 Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Nevěděl jsem, jak řešit dluhy z podnikání, zda i jako OSVČ můžu do oddlužení. Má situace ovšem vyžadovala radikální řešení, proto jsem se po konzultaci s insolvenční specialistkou Ing. Martinou Prudilovou z webového portálu Abivia.cz rozhodl vyhlásit insolvenci neboli osobní bankrot. Díky paní Prudilové, která mi pomohla sepsat […]