Volejte 777 722 822  

Pomáháme také s insolvencí firem

V současné nepříznivé situaci s koronavirem se stále více firem potýká s existenčními problémy. Pokud je firma v úpadku či předlužená, jedinou cestou, jak situaci vyřešit, je podání insolvenčního návrhu. Jak ale na to, když nemáte zkušenosti?

Stejnou situaci a velké finanční problémy řešila také naše klientka paní Drahomíra. „Kvůli koronaviru skončila naše společnost v insolvenci. Situaci jsme sami nedokázali zvládnout a byli nuceni propustit i zaměstnance. Vůbec jsem nevěděla, jak postupovat a co vše je potřeba.“ Přečtěte si příběh společnosti, která se zabývala výrobou výstavních stánků pro firmy po celé Evropě. Zde jej najdete. 

Jak správně v případě insolvence postupovat? Kdy insolvenční návrh podat a jaký vliv má insolvenční řízení na zadluženou společnost? Co se v insolvenčním řízení děje a jak je to s dluhy po zániku společnosti? Podrobnější informace si můžete přečíst ZDE.

Oddlužení Přerov

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 12 661 lidem z dluhů ve výši 12 378 722 104 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky