Volejte 777 722 822  

Vše důležité o insolvenčním rejstříku

Denně se na nás lidé obracejí s různými dotazy, týkající se jejich insolvenčního řízení. Často nevědí, že jsou všechny informace veřejné v insolvenčním rejstříku, a že právě zde by si měli průběh své insolvence hlídat. 

Insolvenční rejstřík je zdrojem informací nejen pro dlužníky, ale také věřitele, insolvenční správce a zaměstnavatele dlužníků. Je přístupný online. Najdeme zde seznam insolvenčních správců, seznam dlužníků a jejich spisy obsahující informace a písemnosti k jejich případu.

Co vše v insolvenčním rejstříku najdete a v jakém oddílu? Kde najít seznam insolvenčních správců či povinné formuláře? Jak a kde hlídat přihlášky věřitelů? Připravili jsme pro vás kompletní informace a postup, jak v insolvenčním rejstříku najít vše důležité a potřebné: https://abivia.cz/insolvencni-rejstrik/
 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 370 lidem z dluhů ve výši 13 518 527 319 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky