Volejte 777 722 822  

Mgr. Martin Ludvík poskytl otevřený rozhovor pro měsíčník RESIDOMO

Od června 2019 začaly platit největší změny od zavedení insolvenčního zákona od roku 2008. Šance na oddlužení se oproti minulosti otevřela pro daleko více lidí. Největší změna se týká vstupních podmínek do oddlužení, podmínek pro získání osvobození od dluhů po ukončení oddlužení a také podmínek pro trvání oddlužení.

Mgr. Martin Ludvík, odborník na oddlužení, jehož advokátní kancelář patří v oboru mezi nejzkušenější, poskytl otevřený rozhovor pro měsíčních RESIDOMO. Komentuje všechny důležité změny a také zdůrazňuje, nač by si lidé měli dávat největší pozor. 

„Oddlužení dle insolvenčního zákona je velkým přínosem pro všechny, kteří se ať již svou vinou či z důvodu nepříznivých životních okolností dostali do tzv. dluhové pasti. Nemusí se jednat pouze o dluhy z úvěrů a půjček, ale může jít o běžné závazky jako platby nájemného, pojistného či telefonního paušálu“, sděluje v rozhovoru Ludvík.

Jak se zbytečně nezadlužit?

„Základním pravidlem je, aby se lidé v případě uzavírání různých smluv o půjčce řádně zamysleli nad tím, zda je takové zadlužení a výše měsíčních splátek v jejich možnostech. V případě, že se do problémů dostanou, je nutné řešit situaci ihned a zabránit tzv. vytloukání klínu klínem“, radí odborník.

Jaká pozitivita oddlužení lidem přináší? Přečtěte si další podrobnosti a celý rozhovor ZDE.

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky