Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Co s dluhy

Vysoké dluhy a exekuce Lenka nedokázala splácet.

Oddlužení online – dluhy v ČR a pobyt v zahraničí

Ocitnout se v dluzích kvůli jinému člověku bohužel není výjimkou. Když se závazky kupí bez vašeho vědomí, je následně šok o to větší. Stačí mít pár vlastních dluhů navíc k závazkům, o nichž nevíte, a snadno přestanete být schopni je splácet. Nevyplatí se ani útěk do zahraničí, protože dluhy může odnést vaše rodina.

... čtěte více
Velký přehled dluhových registrů

Velký přehled dluhových registrů: Lze žádat o vymazání z evidence?

Jaké dluhové registry máme v ČR? Co je insolvenční rejstřík a k čemu slouží? Co je centrální evidence exekucí a jak funguje? Jak dlouho bude v registru veden váš dluh, exekuce nebo insolvence? Jak a kdy žádat o vymazání z insolvenčního rejstříku? Kdy vám z jiných veřejných rejstříků smažou vaše dluhy? Jak zjistit, zda máte záznam v dluhovém registru? A co dělat, pokud se zápis v registru objeví?

... čtěte více
Dluhy a exekuce

Dluhy a exekuce je vhodné vyřešit i při stěhování do ciziny

I když máte v plánu získat občanství v zahraničí, nenechávejte v ČR žádné dluhy. Proč? Nikdy totiž nevíte, kdy a z jakého důvodu se budete muset do rodné země vrátit. Několikatisícové dluhy se za pár let nesplácení mohou dostat na velmi vysoké částky, které už nebude ve vašich silách uhradit. Své o tom ví i naše klientka Alena, která si prošla podobnou životní zkušeností.

... čtěte více