Volejte 777 722 822  

Otevřeli jsme novou pobočku v Táboře a Chomutově

Během měsíce září jsme pro vás otevřeli dvě nové pobočky naší advokátní kanceláře. Novou pobočku najdete ve městě Tábor na adrese Vančurova 2904 a v Chomutově na ulici Školní 5336

Pomáháme se zjišťováním dluhů, s insolvencí a oddlužením. Poskytujeme právní pomoc po celou dobu insolvenčního řízení. Přijďte se bezplatně poradit a zjistit, zda je oddlužení vhodné také pro vás. 

Co je insolvence a jak probíhá? 

Insolvence nebo-li oddlužení je cesta, jak se jednou pro vždy během několika let zbavit svých dluhů a exekucí. Nejčastěji trvá oddlužení 3 nebo 5 let. 3 roky trvá oddlužení v případě, kdy dlužník uhradí v této době min. 60 % svých dluhů. V ostatních případech trvá oddlužení 5 let. Může nastat ještě situace, kdy dlužník uhradí 100% svých dluhů a oddlužení je tak ihned po té ukončeno. 

Podmínky a průběh insolvence upravuje insolvenční zákon. Po ukončení insolvence získá dlužník osvobození od povinnosti platit své zbývající dluhy. 

Těšíme se na vás!

Advokátní kancelář Tábor oddlužení a insolvence

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky