Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Pomáhejte s námi lidem!

10 let se specializujeme na oddlužení a poskytujeme klientům kompletní insolvenční a dluhový právní servis. Pomáháme klientům při boji s vysokými dluhy a exekucemi, ve kterých se často ocitli nevlastní vinou.

Do našich zavedených kanceláří v Čechách bychom rádi přivítali nového kolegu/kolegyni na pozici insolvenční specialista. Pozice je vhodná pro šikovné a pozitivní lidi, kteří hledají dlouhodobou spolupráci a rádi pomáhají ostatním. Výhodou je již vybavená regionální kancelář, moderní CRM systém a také pružná pracovní doba, která vám umožňuje naplánovat si pracovní i osobní čas dle potřeby. Samozřejmostí je profesionální zaškolení a podpora právního oddělení. 

Co je pro nás důležité?

Nový kolega/kolegyně by měl/a mít chuť pravidelně se vzdělávat v oboru insolvencí a mít výborné komunikační schopnosti. Nehledáme právníka, ale obyčejné příjemné a spolehlivé lidi, kteří umějí pracovat s PC a dokáží se vcítit do nepříjemné situace našich klientů. Požadujeme čistý trestní rejstřík, důvěryhodnost a srovnanou vlastní finanční situaci. 

Jaká je náplň práce?

Budete pečovat o stávající klienty a řešit jejich požadavky. Denně od nás obdržíte několik nových kontaktů na klienty, se kterými bude nutné domluvit si osobní schůzku v kanceláři a následně připravit podklady pro insolvenční řízení. Veškeré informace budete zadávat do našeho propracovaného CRM systému a spolupracovat s centrálou a právním oddělením. 

Jsme výborná parta lidí a skvělá spolupráce se odráží nejen na spokojenosti zaměstnanců, ale především našich klientů. Za naši práci a pomoc jsou nám vděční a velmi si nás váží. 

Zajímá vás více informací? Rádi vám dotazy zodpovíme. Napište nám na email nevrlova@abivia.cz

Těšíme se na vás!

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář. Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 11 143 lidem z dluhů ve výši 11 399 734 341 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

S oddlužením pomáháme stále – ONLINE

Nemusíte se obávat! I v situaci s omezeními způsobenými koronavirem jsme vám neustále k dispozici! Využijte uvolněný čas k přípravě dokumentů. Jste již v oddlužení? Přečtěte si, zda mají krizová opatření vlády při epidemii dopad na průběh vašeho oddlužení

Pomáhejte s námi lidem!

Hledáme posilu do našeho týmu insolvenčních specialistů. Pokud vás zajímá oblast oddlužení a hledáte přátelský kolektiv, pak jste zde správně.