Volejte 777 722 822  

Pomáhejte s námi lidem!

10 let se specializujeme na oddlužení a poskytujeme klientům kompletní insolvenční a dluhový právní servis. Pomáháme klientům při boji s vysokými dluhy a exekucemi, ve kterých se často ocitli nevlastní vinou.

Do našich zavedených kanceláří v Čechách bychom rádi přivítali nového kolegu/kolegyni na pozici insolvenční specialista. Pozice je vhodná pro šikovné a pozitivní lidi, kteří hledají dlouhodobou spolupráci a rádi pomáhají ostatním. Výhodou je již vybavená regionální kancelář, moderní CRM systém a také pružná pracovní doba, která vám umožňuje naplánovat si pracovní i osobní čas dle potřeby. Samozřejmostí je profesionální zaškolení a podpora právního oddělení. 

Co je pro nás důležité?

Nový kolega/kolegyně by měl/a mít chuť pravidelně se vzdělávat v oboru insolvencí a mít výborné komunikační schopnosti. Nehledáme právníka, ale obyčejné příjemné a spolehlivé lidi, kteří umějí pracovat s PC a dokáží se vcítit do nepříjemné situace našich klientů. Požadujeme čistý trestní rejstřík, důvěryhodnost a srovnanou vlastní finanční situaci. 

Jaká je náplň práce?

Budete pečovat o stávající klienty a řešit jejich požadavky. Denně od nás obdržíte několik nových kontaktů na klienty, se kterými bude nutné domluvit si osobní schůzku v kanceláři a následně připravit podklady pro insolvenční řízení. Veškeré informace budete zadávat do našeho propracovaného CRM systému a spolupracovat s centrálou a právním oddělením. 

Jsme výborná parta lidí a skvělá spolupráce se odráží nejen na spokojenosti zaměstnanců, ale především našich klientů. Za naši práci a pomoc jsou nám vděční a velmi si nás váží. 

Zajímá vás více informací? Rádi vám dotazy zodpovíme. Napište nám na email nevrlova@abivia.cz

Těšíme se na vás!

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 12 502 lidem z dluhů ve výši 12 286 968 068 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky