Volejte 777 722 822  

Zavedli jsme novou službu pro klienty. Zjišťujeme jejich dluhy

Naši klienti často nevědí aktuální výši svých dluhů a často neznají ani své věřitele. Proto jsme pro ně připravili novinku a se zjišťováním dluhů jim začali pomáhat. Prověříme jejich dluhovou a majetkovou situaci. Hlavním přínosem nové služby je její komplexnost. Prověříme existenci dluhů u všech státních orgánů a 95 % nejčastějších věřitelů. Výsledkem je ucelený a přesný seznam. 

Proč jsme službu zavedli

Velmi častým požadavkem řady našich klientů je pomoc s tím, jak zjistit své dluhy a případně jak oslovit své věřitele. Plné tři čtvrtiny našich klientů přesně nevědí, komu a kolik aktuálně na svých dluzích dluží. Současně se často obávají oslovit své věřitele nebo nevědí, na koho se obrátit, aby své dluhy zjistili. Proto jsme zavedli tuto novou službu a nabízíme ji našim klientům.

Koho oslovujeme?

Hlavní náplní je oslovení 95 % nejčastějších věřitelů z řad státních orgánů a nejvýznamnějších privátních věřitelů. Oslovujeme zdravotní pojišťovny, soudní exekutory, soudy, banky, spořitelny i nebankovní instituce, telekomunikační operátory, dodavatele vody, plynu, energií. Pokryjeme 95 % nejčastějších věřitelů v ČR.

Co přináší služba klientovi?

Hlavním přínosem je komplexní a cílené zjišťování dluhů a majetku klienta. V průběhu prověřování dluhové a majetkové situace dlužníka zjistíme nejen výši dluhů, ale i jeho stav, zda se nachází ve vymáhání či exekuci, kdo je věřitelem, na základě čeho dluh vznikl, na základě čeho je dluh vymáhán. Součástí mohou být i listiny, na jejichž základě dluh vznikl, žaloby, rozsudky, exekuční tituly případně další dokumenty. To vše je zpracované do přehledné a ucelené podoby k okamžitému použití. Klientovi je výsledný seznam předán v elektronické podobě.

Jak o službu požádat a dozvědět se podrobnější informace?

Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na portále naší advokátní kanceláře Abivia.cz, oslovit vybraného insolvenčního specialistu nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 11 44 11. Podrobnější informace o dluhovém auditu si můžete přečíst na našem webu ZDE

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 369 lidem z dluhů ve výši 13 518 316 238 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky