Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

18. října 2023, Zlín: Den otevřených dveří – pomoc dlužníkům

Žijete v blízkosti Zlína? Máte potíže spojené s exekucemi a potřebujete pomoc s řešením svých dluhů? Právě pro vás pořádáme Den otevřených dveří ve Zlíně, který vám může pomoci vymanit se z tíživé finanční situace.

Pobočka advokátní kanceláře Martina Ludvíka, Zlín, Milan Vozár nabízí pomoc dlužníkům

Milan Vozár vás srdečně zve 18. října 2023 od 12:00 do 17:00 hodin. Pobočku advokátní kanceláře Martina Ludvíka najdete na adrese třída Tomáše Bati 1547, naproti Městskému divadlu.

Pomoc dlužníkům – konzultace zdarma

 • Kdy? Středa 18. 10. 2023 ve 12–17 h
 • Kde? Třída Tomáše Bati 1547, Zlín, 2. patro
 • Kdo? Milan Vozár

Zlín pomoc dlužníkům na den otevřených dveří na adrese Třída Tomáše Bati 1547Pomoc v exekuci a zadlužení nabízí advokátní kancelář Martina Ludvíka v TřebíčiVchod do pobočky advokátní kanceláře ve Zlíně – den otevřených dveří pro pomoc dlužníkům, v čele Milan VozárVchodové dveře do budovy ve Zlíně – pomoc dlužníkům, den otevřených dveří pořádá Milan Vozár

Co zjistíte na našem dni otevřených dveří?

 • Pro koho je oddlužení vhodné?
 • Proč jít do oddlužení?
 • Co je pro vás výhodnější – insolvence, nebo exekuce?

Náš specialista v oblasti oddlužení je připraven odpovídat na vaše dotazy. Ukáže vám možnosti, jak se zbavit dluhů, co oddlužení obnáší a proč se hodí dluhy řešit s pomocí advokáta. Pokud vám termín nevyhovuje, neváhejte se obrátit na Milana Vozára a domluvit si jiný termín.

 

Těšíme se na setkání s vámi!

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.