Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Marie: Neváhejte a řešte dluhovou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostane se do situace, ze které nevidí východisko. Dluhová situace. Říkala jsem si: Bože, není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi nepomohl. Seděla jsem u PC, bylo 22 hod a klikla jsem na stránky abivia.cz.

Po insolvenci přijde zase klidný spánek a normální život

Spadl mi kámen ze srdce

I když už bylo 22 hodin, zavolala jsem na bezplatnou linku. Kupodivu mi to zvedl sympatický hlas plný klidu. S údivem, že mi nevynadal za tak pozdní hovor a dodal odvahu, jsem se s omluvou pozdního hovoru rozpovídala o své situaci. S velmi klidným hlasem jen řekl, že je to v pořádku a ať se nebojím, že to všechno zvládneme a dobře to dopadne.

Příjemné jednání mi vyrazilo dech

Dal mi číslo na insolvenční specialistku. Hned ráno jsem jí zavolala. Už po telefonu byla profesionální ve svém jednání a velice příjemná, laskavá a domluvila jsem se s ní na druhý den. Když jsem přišla a začala jsem probírat své dluhy, bylo to velmi klidné, příjemné a vstřícné jednání, už dlouho jsem se nesetkala, aby se mnou úředník jednal s takovým pochopením.

Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Kdyby všichni jednali takovým způsobem, bylo by určitě méně stresující jít na úřad a v klidu projednat své problémy.

Velice děkuji, vaší pomoci si vážím

Tímto moc děkuji advokátní kanceláři za velkou pomoc a vyřešení mých finančních problémů. Chci oslovit ty z vás, kteří mají finanční problémy a jsou v koncích, neváhejte oslovit svého dluhového poradce! Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém.

Přeji Vám, abyste našli cestu z dluhové situace a měli klidné spaní a život jako já!

Zdraví vás Marie

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.