Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

V Olomouci jsme otevřeli novou pobočku naší advokátní kanceláře

Publikováno: 5. 6. 2019

Dovolujeme si vás informovat, že jsme po zakončených úpravách znovu otevřeli naši pobočku advokátní kanceláře v Olomouci na ulici Pasteurova 10.

Pomocnou ruku vám zde nabízí naše zkušená zaměstnankyně, insolvenční specialistka Ing. Martina Prudilová. Martina lidem v oblasti finanční a majetkové pomáhá již řadu let. 

„Jsem moc ráda, že se po mateřské dovolené znovu vracím k činnosti, která mě baví a naplňuje. Od roku 2012 pomáhám lidem, kteří se z jakýchkoliv důvodů zadlužili a nyní si neví rady. Mají měsíční splátky vyšší než příjmy. Každý měsíc platí podle svých možností, ale díky pokutám, penále a nákladům exekuce se dlužná částka nezmenšuje. Cílem mé činnosti je zajistit lidem, aby se nárůst dluhů zastavil a byl vidět KONEC splácení.“

„Pokud víte, že se vám v dohledné době změní vaše životní či pracovní podmínky a nebudete moci splácet vaše vysoké splátky, začněte situaci řešit co nejdříve. Napište mi, spolu nejdeme řešení. Těším se na vás.“

Naše ostatní pobočky advokátní kanceláře můžete najít ZDE.

  

 

 

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.