Volejte 777 722 822  

Nebuďte v oddlužení sami! Nabízíme odbornou pomoc po celou dobu insolvenčního řízení

Naši klienti si často myslí, že oddlužení je jen o sepsání návrhu na povolení oddlužení. Oddlužení však trvá zpravidla 5 let a během této doby se často řeší komplikované majetkové a právní záležitosti a důležité požadavky soudu nebo insolvenčního správce. 

Už po obdržení první výzvy od soudu si sám klient nedokáže poradit a znovu nás žádá o pomoc. Výzvy mají často lhůtu pouze 7 dní a je nutné na ně ihned a správně reagovat. Pokud by dlužník nedoložil vše potřebné, proces oddlužení se zastaví a oddlužení bude zrušeno. 

Na nás se můžete spolehnout

Našim klientům poskytujeme veškerou právní pomoc po celou dobu oddlužení a pomáháme jim kdykoliv je to potřeba. Není důležité, zda jsou našimi klienty od začátku a vypracovali jsme jejich návrh na povolení oddlužení nebo se stanou našimi klienty až později během svého oddlužení. Pomáháme všem, kteří nás o pomoc požádají. 

Proč je dobré pomoci využít a co vše se může během oddlužení stát?  Přečtěte si důležité informace a podrobnosti ZDE. 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky