Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Nebuďte v oddlužení sami! Nabízíme odbornou pomoc po celou dobu insolvenčního řízení

Naši klienti si často myslí, že oddlužení je jen o sepsání návrhu na povolení oddlužení. Oddlužení však trvá zpravidla 5 let a během této doby se často řeší komplikované majetkové a právní záležitosti a důležité požadavky soudu nebo insolvenčního správce. 

Už po obdržení první výzvy od soudu si sám klient nedokáže poradit a znovu nás žádá o pomoc. Výzvy mají často lhůtu pouze 7 dní a je nutné na ně ihned a správně reagovat. Pokud by dlužník nedoložil vše potřebné, proces oddlužení se zastaví a oddlužení bude zrušeno. 

Na nás se můžete spolehnout

Našim klientům poskytujeme veškerou právní pomoc po celou dobu oddlužení a pomáháme jim kdykoliv je to potřeba. Není důležité, zda jsou našimi klienty od začátku a vypracovali jsme jejich návrh na povolení oddlužení nebo se stanou našimi klienty až později během svého oddlužení. Pomáháme všem, kteří nás o pomoc požádají. 

Proč je dobré pomoci využít a co vše se může během oddlužení stát?  Přečtěte si důležité informace a podrobnosti ZDE. 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář. Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 11 143 lidem z dluhů ve výši 11 399 734 341 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

S oddlužením pomáháme stále – ONLINE

Nemusíte se obávat! I v situaci s omezeními způsobenými koronavirem jsme vám neustále k dispozici! Využijte uvolněný čas k přípravě dokumentů. Jste již v oddlužení? Přečtěte si, zda mají krizová opatření vlády při epidemii dopad na průběh vašeho oddlužení

Pomáhejte s námi lidem!

Hledáme posilu do našeho týmu insolvenčních specialistů. Pokud vás zajímá oblast oddlužení a hledáte přátelský kolektiv, pak jste zde správně.