Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Naše klientky poskytly rozhovor pro iDNES.cz

Publikováno: 8. 3. 2021

Epidemie a mimořádná opatření s ní související trvají již déle než rok. Za tuto dobu spousta lidí přišla o své příjmy a ocitla se v dluhové pasti. Ze dne na den se jim změnil život a nebyli schopni dostát svým závazkům.

Rozhovor klientů Abivia na iDNES.czRomana přišla kvůli epidemii o práci

Jednou z nich je také samoživitelka Romana z Havířova, která pracovala jako servírka. Kvůli koronaviru však dostala výpověď a v rámci programu Antivirus dostává pouze 5 000 korun měsíčně. Je to velmi málo na základní potřeby, natož nájem a závazky, které má. Ocitla se v situaci, kdy to sama nedokázala zvládnout a požádala nás o pomoc s oddlužením

Drahomíra ukončila celý byznys

Mezi další, kterým epidemie velmi znepříjemnila život, patří také Drahomíra, jednatelka společnosti CZ Deko Systém. Celé podnikání musela ukončit. Vše se seběhlo velmi rychle již před rokem. Vyráběla a montovala výstavní stánky pro české i zahraniční firmy, ale rázem bylo vše jinak. Výstavy byly zrušeny, předem uhrazené peníze za ubytování a cestu už nikdy neviděla. Program COVID byl do pár minut vyčerpaný a žádost v bance o půjčku také neprošla. Nakonec to skončilo insolvencí společnosti

Přečtěte si otevřenou zpověď našich klientek v deníku iDNES.cz.

Jak probíhá insolvence?

Pokud jste i vy v podobné situaci a nevíte, jak insolvence probíhá a jak postupovat při žádosti o oddlužení, stačí kontaktovat insolvenčního specialistu v místě vašeho bydliště. Probere s vámi podrobně vaši situaci a zjistí, zda je pro vás oddlužení také vhodné. 

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.