Volejte 777 722 822  

Zjistit dluhy a exekuce není snadné ani možné ihned

Často se na nás klienti obracejí s prosbou o zjištění svých dluhů a exekucí. Bohužel zjistit dluhy není snadné ani možné ihned. Vždy je třeba obrnit se trpělivostí a krok po kroku začít oslovovat jednotlivé registry a instituce, které dluhy evidují. 

Zjistit dluhy se dají pouze takové, které spadají do nějaké evidence. A to založené zákonem nebo soukromými subjekty. Evidenci podléhají:

 • dluhy v exekuci
 • dluhy v soudních řízeních
 • dluhy v bankovním a nebankovním registru
 • dluhy v registru SOLUS
 • dluhy u státních organizací

Za poplatek získá dlužník elektronický výpis 

Všechny tyto dluhy se následně evidují v různých evidencích. Dluhy v exekuci se evidují v Centrální evidenci exekucí, do níž je možný dálkový přístup. Za poplatek je pak možné získat elektronický výpis. 

Evidenci všech soudních řízení je povinen vést každý soud. Dlužník má tak právo za poplatek získat výpis probíhajících a ukončených soudních řízení, kterých se dlužník účastnil. 

Další dluhy se dají zjistit v registru SOLUS nebo v bankovním a nebankovním registru, kdy dlužník taktéž za poplatek získá elektronický výpis.

Jak správně s informacemi pracovat? 

Dluhy je třeba zjišťovat postupně a ve všech evidencích. Zpracování informací znamená porovnat všechny výstupy, rozpoznat jednotlivé dluhy a věřitele a následně porovnat údaje o dluzích z jednotlivých evidencí. Zpracování těchto informací není snadné a dlužník mu musí věnovat patřičnou pozornost. 

Podrobné informace o postupu zjišťování dluhů a jednotlivých evidencí dluhů si můžete přečíst v našem článku Jak zjistit své dluhy a exekuce? V jakých registrech se evidují?

Potřebujete se zjištěním dluhů a exekucí pomoci? 

Ušetřete svůj čas a nechejte to na nás. Máme se zjišťováním dluhů bohaté zkušenosti. Víme, na koho se obrátit a nač určitě nezapomenout. Lhůty pro získání informací jsou dlouhé, ale my je umíme získat velmi rychle. Stačí se obrátit na kolegy, kteří vám celý postup vysvětlí. 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky