Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Insolvenční poradce Ivo Adam předal kancelář v Brně kolegyni

28. 6. 2023

Namísto insolvenčního poradce Ivo Adama je pro vás nyní v Brně k dispozici kolegyně Magda Kapičáková. Bc. Ivo Adam se dluhovou problematikou zabýval 12 let. Za tu dobu pomohl tisícům lidí jak z Brna a okolí, tak online z celé ČR, a dokonce i ze zahraničí.

S advokátní kanceláří spolupracoval od roku 2019 a byl vynikajícím insolvenčním specialistou i zkušeným kolegou. Působil v brněnské pobočce v tandemu s Magdou Kapičákovou, které nyní plně „předal žezlo“.

Ivo Adam oddlužení a insolvence v Brně

Jak se Ivo Adam propsal do „dějin insolvence“?

Za klientem stál při zpracování insolvenčního návrhu i během celého oddlužování. Pomáhal klientům po celou dobu jejich insolvence. Byl jim osobně kdykoli k dispozici, aby jejich osvobození od dluhů neohrozily ani stohy právních předpisů, ani nečekané události. Prioritou Ivo Adama bylo zbavit klienty starostí tak, aby mohli po úspěšném oddlužení opět normálně fungovat a žít.

„Lidé v tíživé finanční situaci se na začátku často domnívali, že jsou v dluhové pasti sami. Po první bezplatné konzultaci však zjistili, že nejsou jediní a že každá situace má řešení. S obdobnými problémy se potýká spousta Čechů a běžně se řeší i milionové dluhy.“

Klienti u Ivo Adama nejvíce oceňovali pomoc po celou dobu oddlužení

Lidé v oddlužení měli v Ivovi oporu po celou dobu jejich insolvence: Ivo jejich požadavky vyslechl a postaral se o jejich pečlivé vyřízení právním oddělením naší kanceláře tak, jako by zájmy klienta byly jeho vlastní. Ivo měl vždy na prvním místě, aby jeho klienti v insolvenčním řízení obstáli a dosáhli na osvobození od dluhů: „Sepsat a podat insolvenční návrh s návrhem na povolení oddlužení je jen začátek. Úspěchem je, aby klient zdárně zvládl celý proces a na konci oddlužení se zbývajících dluhů opravdu zbavil.“

Ivo pracoval na pobočce advokátní kanceláře v Brně, kde se setkával s klienty osobně nebo odkud s nimi jednal online (po telefonu, korespondenčně nebo e-mailem). Důkazem jeho obětavého přístupu je, že i v době nejstriktnějších omezení při pandemii covidu-19 vždy zařídil, aby byly insolvenční návrhy jeho klientů včas zpracovány a zdárně podány na soud.

Co o něm řekli lidé, kterým pomohl

Ivo za poslední 4 roky, kdy pracoval v advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka, pomohl téměř 1 500 lidem. Jak s ním byli naši klienti spokojeni? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Ivem líbila?

Dárek advokátní kanceláře Martin Ludvík pro insolvenčního specialistu Ivo AdamaKomentář Michala Šmerdy na Facebooku 11. 5. 2023

Také se přidám a děkuju za pomoc panu Ivo Adamovi. Profesionální přístup a ochota, můžu jen doporučit! 👍👍👍

Annamaria Petrovičová sdílela svou spokojenost na Facebooku dne 23. 4. 2023

Můžu doporučit, moc mi pomohli. Velice příjemný pán i paní.

Poděkování Hany Matýskové – Facebook 5. 4. 2023

Já mám u vás už 3 roky insolvenci, kterou mně vaše kancelář vyřídila, a jsem ráda, že jsem našla zrovna vás. Jsem za to vděčná. Našla jsem vás na pobočce v Brně a vše se mnou zařizoval p. Adam a p. Kapičáková. Moc děkuji, nikdy bych jinak dluhy nesplatila. Doporučuji všem, aby neztráceli čas a na abivia.cz se obrátili!

Eva Bendlová a její vzkaz na Facebooku, 17. 2. 2023

Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální služby, rychlé jednání a milou spolupráci při vyřizování insolvence přes vaši kancelář, jmenovitě paní Kapičákové a jejímu kolegovi, panu Adamovi, s kterým jsem také jednala. Moc děkuji.

Pavel Thielka se podělil o názor na Facebooku 27. 12. 2022

Využil jsem služeb portálu abivia.cz, velice děkuji za perfektní a profesionální přístup. Zaplatil jsem si i právní zastoupení po dobu insolvenčního řízení, což jsem nakonec nevyužil, jelikož jsem celou částku splatil do roka. Panu Ivo Adamovi z pobočky v Brně velice děkuji.

Pochvala Davida Růži na Facebooku dne 21. 12. 2022

Jednání bylo rychlé, vše klapalo dle dohody, naprostá spokojenost.

Vyjádření klientky Evy – Facebook 15. 12. 2022

Mohu doporučit. Příjemné jednání.

Recenze Jany Meixnerové – Facebook 11. 12. 2022

Také jsem využila služby a mohu říct, že moc děkuji, protože mi pomohli a měli se mnou trpělivost. Všem opravdu doporučuji. Na nic nečekejte a řešte své dluhy. Opravdu se vám hodně uleví!! Se vším pomohou, vyřeší za vás a jsou vždy schopni pomoci, i během insolvence. Díky.

Petr Bartoň a jeho reference na Facebooku, 5. 11. 2022

Skvělá spolupráce od začátku až do konce, doporučuji všem.

Manželé M. Z. a J. Z. z Brna nám v říjnu 2022 poslali ručně psaný dopis Reference manželů v oddlužení z Brna

Ani nevím, jak vyjádřit spokojenost se službami advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka. S manželem jsme se trápili několik let, navštívili několik advokátních kanceláří. Teprve p. Adam a p. Kapičáková nám dokázali poradit a hlavně pomoci. Děkujeme a doporučujeme jejich služby!

Kateřina Kroupová napsala hodnocení – Facebook 25. 8. 2022

Oslovila jsem advokátní kancelář s prosbou o pomoc, už jsem nevěděla, kudy kam. Řešit své dluhy, své problémy byla pro mě velká ostuda. Dnes mám insolvenci schválenou a za to vše vděčím těmhle skvělým lidem. Dělají pro vás maximum, mají skvělý přístup, hlavně lidský, nikdo vás nebude soudit. Pokud jste v takové situaci, že už nevíte, kudy kam, nebojte se oslovit abivia.cz. Děkuji za vše!

Pan Bartoň dne 21. 8. 2022 ohodnotil spolupráci na Facebooku

Petr Bartoň hodnocení na FB

Doporučení klienta – Facebook 27. 7. 2022

Vypíchl bych perfektní práci paní Kapičákové a kolegy pana Adama.
Rady nad zlato a v případě nějakých komplikací, kdy jsem to i já chtěl vzdát a žádost stáhnout. Jsem dostal radu a úspěšné řešení bylo na světě. Opravdu profesionální práce a lidé na svých místech.
Lepší advokátní společnost jsem si nemohl vybrat.
Děkuji T. V.

Komentář na Facebooku z 12. 6. 2022

Taky jsem v insolvenci a díky p. Adamovi a p. Kapičákové jsem už v klidu a můžu spokojeně žít. Abivia.cz doporučuji, jsou ochotní, se vším poradí a pomůžou. Díky nim konečně žiju bez strachu. Děkuji, že jste mně pomohli. Hana Matýsková

Tomáš Pataši napsal dopis se svým příběhem – 30. 6. 2022

Po tom, co jsem se rozhodl oddlužit, jsem se bál někam zavolat. Dostal jsem ale číslo na paní Kapičákovou a jen co jsem se odhodlal zavolat, hned jsem byl klidnější – paní byla hrozně příjemná. Po první osobní schůzce už jsem byl v klidu úplně. Jak paní Kapičáková, tak pan Adam byli hrozně příjemní, vstřícní, vše mi v klidu a s úsměvem vysvětlili. Ostatním můžu jen doporučit!

Pochvala Libuše Mokré – Facebook 5. 5. 2022

Byla jsem s abivia.cz a jejich službami velmi spokojená. Pobočku v Brně velmi doporučuji.

Spokojenost klienta – Facebook 1. 6. 2021

Profesionální přístup k člověku, který se dostane do zlé finanční krize… Vřele doporučuji! Ivo Adam je prostě top jednička.

Recenze z portálu Google Business

Ochotni lidé, vše v pohodě! František Kaleja

Vynikající služby, plně spokojen. Stanislav Pátek

Honza Karásek a jeho hodnocení na Facebooku ze dne 2. 3. 2021

Parádní seriózní jednání, krásná a srozumitelná komunikace, rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojený s touhle společností, děkuji panu Ivo Adamovi. Jsem s tímto pánem velice spokojený a můžu jen doporučit.

Poděkování Pavla Gašperka

Děkuji za profesionalitu a vstřícnost panu Adamovi z brněnské kanceláře. Jeho jednání a přístup k práci a řešení mé situace mě utvrdilo v tom, že jsem ve správných rukou. Vřele spolupráci s ním doporučuji.

Recenze klientů 2020

 • Pan Ivo Adam je úžasný člověk, který opravdu rád pomůže lidem. Mohu vřele doporučit. Hana Mičkalová – Facebook 24. 6. 2020
 • Též se přidáváme. Vždy poradí a nikdy nenechá člověka v nejistotě. Oba i s jeho paní jsou na pravém místě! Lenka Kulhánková – Facebook 24. 6. 2020

Poděkování klientů – Facebook 15. 1. 2020

 • Moc děkuji panu Adamovi a všem pracovníkům s pomocí, velice férový a super přístup. Moc doporučuji. Jsem ráda, že jsem vás navštívila. Iva Horáková – Facebook 15. 1. 2020
 • Velké díky panu Adamovi… pomohl hodně a já jsem již 2 měsíce po insolvenci a pocit je to k nezaplacení stejně jako přístup téhle kanceláře. Za mě super. Hanka Tomečková – Facebook 15. 1. 2020
 • Oddlužení s AK Mgr. Martin Ludvík začalo nezávazně konzultací. Posoudili moje dluhy, tím můj případ vyřešili v co nejkratší době, podali vše na soud. Po dobu insolvence mám ještě servis a jsem velmi spokojen. Můžu vřele doporučit. Leoš Vystrčil

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.