Volejte 777 722 822  

VIDEO: Ing. Martina Prudilová – insolvence a oddlužení Olomouc

Martina Prudilová pracuje pro advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka a pomáhá lidem v insolvenci již od roku 2012. Působí na pobočce v Olomouci a poskytuje klientům komplexní služby. Od zjišťění dluhů, přes oddlužení až po právní zastoupení během insolvence.

„Pomáháme klientům nejen se sepisem návrhu na povolení oddlužení, ale zaměřujeme se především na to, aby celkový průběh oddlužení byl pro klienty co nejjednodušší a na jeho konci získali osvobození od úhrady zbývajících dluhů. Pomáháme jim také v komunikaci s insolvenčním správcem, soudem, případně věřiteli, kteří požadují plnění mimo splátkový kalendář.“

Oddlužení pomůže klientům začít znovu v klidu žít

Martina má spoustu spokojených klientů, kteří došli do fáze ukončení oddlužení a získali osvobození od dluhů. Mohli tak začít svůj život žít znovu naplno. Nikdo je nenahání doma či telefonicky a nikdo jim již nestrhává žádné peníze.

Pomáháme také s výživným a alimenty

Další službu, kterou advokátní kancelář nabízí mimo oddlužení, je pomoc se zvýšením výživného a vymáháním dlužného výživného. Novinkou od července 2021 je možnost získat náhradní výživné od státu a to pouze za předpokladu, že je výživné již 4 měsíce exekučně vymáháno.

Spolupráce online není problém

Potřebujete pomoci s oddlužením, výživným nebo jinou právní pomoc? Rádi vám pomůžeme. Stačí nás kontaktovat. Pokud nemůžete nebo se nechcete v této době potkat osobně, je možné spolupracovat online. Přizpůsobili jsme se potřebám klientů a současné situaci. Stačí mít funkční email a telefon. 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky