Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Video: Oddlužení a insolvence Havířov

Publikováno: 13. 5. 2021

Advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka je k dispozici klientům nejen při vstupu do oddlužení, ale také po celou dobu jejich insolvenčního řízení.

Vypořádat se jednou provždy s dluhy a exekucemi pomohla už tisícům lidí.

Pomůže zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

V počátku mají klienti často strach ze situace, kdy nemají pohromadě všechny potřebné dokumenty, které je třeba doložit pro zpracování návrhu na povolení oddlužení.

„Nemusíte se zbytečně obávat, snadno vám pomohu zjistit vaše závazky na soudu nebo poště a následně vykomunikuji potřebné dokumenty s vaší mzdovou účetní. Spolu to určitě zvládneme,“ sděluje insolvenční poradkyně běžně klientům při prvním telefonátu.

Oddlužení – insolvenci řeší s klienty téměř 10 let

Insolvenční odborník pomáhá lidem s insolvencí na pobočce advokátní kanceláře již 10 let. Není ale nutná osobní návštěva, je možné spolupracovat také online.

Klienti advokátní kancelář vyhledávají především sami nebo chodí na doporučení známých. Jejich pozitivní reakce na spolupráci nás velmi těší. Co o nás říkají?

„Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila.“

„Příjemné profesionální jednání.“

„Insolvenční poradkyně má velké srdce a pomohla mi vyřešit nejeden finanční problém.“

Připravíme vás na přezkumné jednání a schůzku s insolvenčním správcem

Pomáháme klientů s insolvencí, ale také zjistit dluhy, komunikujeme s insolvenčními správci, připravujeme klienty na insolvenční řízení a schůzku s insolvenčním správcem, řešíme životní situace během oddlužení, které mohou nastat. Ať už je to změna zaměstnání, rodinného stavu, přírůstek do rodiny, řešení dědictví, případně úmrtí v rodině.

Rady na internetu a názory kamarádů nemusejí být vždy pravdivé

„Ráda bych upozornila na to, že žádné insolvenční řízení není u klientů stejné. Vše je velmi individuální, proto neposlouchejte kamarády nebo internet, ale přijďte se raději poradit přímo za mnou. Jedině tak vyhodnotíme vaši situaci a sdělíme přesné informace,“ žádá klienty insolvenční poradkyně.

Splňujete podmínky pro oddlužení? Kolik vám měsíčně v oddlužení zůstane? Spočítejte si splátku v naší nové kalkulačce.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.