Volejte 777 722 822  

Jak zvýšit výživné a vymáhat dlužné alimenty?

Rádi bychom vás informovali, že mimo oddlužení a insolvence se specializujeme také na zvyšování výživného a vymáhání dlužného výživného. Víte, že výživné lze zvýšit každé 3 roky? Znáte výši výživného, na kterou máte pro své dítě opravdu nárok? V praxi je běžné průměrné zvýšení výživného o 1 000 – 1 500 Kč na každé dítě. Zvýšit příjmy domácnosti se v této nesnadné době určitě hodí. 

Jako příklad uvádíme tabulku s doporučeným výživným Ministerstva spravedlnosti a přepočtem na dva čisté měsíční příjmy.  

Výše výživného na dítě

Pokud máte soudem stanoveno výživné a nedostáváte jej, je na místě dlužné výživné exekučně vymáhat. Rádi vám pomůžeme exekuci k vymožení výživného zahájit. Exekuce je podmínkou pro získání tzv. náhradního výživného od státu a to až 3 000 Kč měsíčně na každé dítě. Dlužné výživné vymáhané exekučně nikdy nezaniká a nepromlčí se. Je dětem vypláceno klidně i v dospělosti. Přečtěte si více o výživném.

Potřebujete pomoci zvýšit výživné, vymáhat dlužné výživné nebo zařídit náhradní výživné od státu? Stačí kontaktovat naše kolegy, kteří vás celým postupem provedou. 

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 370 lidem z dluhů ve výši 13 518 555 214 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky