Volejte 777 722 822  

Vyzkoušejte novou kalkulačku oddlužení

Připravili jsme v pro vás zcela novou kalkulačku oddlužení, kde si můžete správně vypočítat nejen vaše měsíční srážky pro oddlužení, ale také výplatu, která vám bude v průběhu insolvence zůstávat.

Výpočet ovlivňuje výše čistého příjmu a počet vyživovaných osob. Dle zadané výše dluhů vám kalkulačka vypočítá také předpokládaný počet let vašeho oddlužení a procento dluhů, které za danou dobu 3 (5) let během oddlužení uhradíte. Procento splacených dluhů je zásadní pro přiznání osvobození od dluhů dlužníkovi po splnění oddlužení, tedy po ukončení oddlužení

Kdy dlužník získá osvobození od dluhů?

Dlužník získá osvobození kdykoli po uhrazení 100 % pohledávek nezajištěným věřitelům, v případě kdy uhradí po 3 letech více než 60 % pohledávek nezajištěným věřitelům nebo po uplynutí 5 let od schválení insolvence bez ohledu, kolik bylo věřitelům uhrazeno. 

Zkuste naši novou kalkulačku. Líbí se vám? https://abivia.cz/kalkulacka-oddluzeni/

Kalkulačka oddlužení, výpočet srážek

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 370 lidem z dluhů ve výši 13 518 555 214 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky