Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Osobní bankrot: Kalkulačka oddlužení – nová a přesnější

Aktualizováno 10. 7. 2022

Nová kalkulačka osobního bankrotu (oddlužení) má aktualizované výpočty. Můžete se tak spolehnout, že počítá správně. Zjistíte tak měsíční srážky pro oddlužení i výplatu, která vám bude v průběhu insolvence zůstávat.

Výpočet ovlivňuje výše čistého příjmu a počet vyživovaných osob. Dle zadané výše dluhů vám kalkulačka pro osobní bankrot vypočítá také předpokládaný počet let vašeho oddlužení a procento dluhů, které za danou dobu 3 (5) let během oddlužení uhradíte. Procento splacených dluhů je zásadní pro přiznání osvobození od dluhů dlužníkovi po splnění oddlužení, tedy po ukončení osobního bankrotu

Kdy dlužník získá osvobození od dluhů?

Dlužník získá osvobození kdykoli po uhrazení 100 % pohledávek nezajištěným věřitelům, v případě kdy uhradí po 3 letech více než 60 % pohledávek nezajištěným věřitelům nebo po uplynutí 5 let od schválení insolvence bez ohledu, kolik bylo věřitelům uhrazeno. 

Zkuste naši novou kalkulačku na osobní bankrot. Líbí se vám? 

Kalkulačka oddlužení, výpočet srážek

Dá se kalkulačka osobního bankrotu použít i pro exekuce?

Metoda výpočtu výše srážek ze mzdy je stejná u kalkulačky oddlužení i u exekutorské kalkulačky. Výsledná částka se ale může lišit v případě, že dlužník nemá přednostní pohledávky. Co a kdy je pro mě výhodnější – exekuce, nebo oddlužení?

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.