777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Hanka Martínková – oddlužení a insolvence Liberec

Publikováno: 15. 7. 2021

Hanka Martínková pomáhá lidem s dluhy a exekucemi v advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka v Liberci. Kancelář najdete na ulici Felberova 604, kde se stačí objednat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Na ní se zjistí, co vás trápí a zda splňujete podmínky pro oddlužení.

Zjišťování dluhů přináší klientům značnou úlevu

Jedna ze služeb, které klienti Hanky často před oddlužením využívají, je zjišťování dluhů. Na základě zjišťování se klient dozví všechny informace o svých závazcích a často je překvapen, že závazky, které neustále platí, už má dávno uhrazeny.

Z 3 500 000 Kč se vyklubal dluh pouze 1 mil. Kč

„Přišel za mnou klient v domnění, že má dluhy ve výši cca 3 500 000 Kč. Po podrobném zjišťování dluhů se zjistilo, že výše jeho závazků činí méně než třetinu dluhu a to 1 milion korun. Byl velice potěšen, v krátké době advokát vypracoval návrh na povolení oddlužení a klientovi byla insolvence schválena,“ svěřuje se se zkušeností Hanka. 

Jaké jsou podmínky pro povolení oddlužení? 

Průběh insolvence má několik fází. Podmínky pro povolení oddlužení stanoví insolvenční zákon. Důležitou podmínkou pro povolení oddlužení je úpadek dlužníka. Tzn. dlužník musí mít nejméně dva věřitele a u nich pohledávky po splatnosti, které není schopen splácet. Je tedy v platební neschopnosti. 

Další podmínkou je, aby byl dlužník schopen uhradit minimální úhradu uvedenou v zákoně, která činí součet odměny insolvenčního správce v insolvenci a jednou tolik na pohledávky ostatních věřitelů. Jedná se o min. částku 2 300 Kč měsíčně. 

Máte malé příjmy? Bojíte se o zaměstnání či o nemovitost? 

„Ráda vás přivítám ve své kanceláři a podrobně odpovím na všechny vaše dotazy. Spolu najdeme ideální řešení! Těším se na vás!“

Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]