Volejte 777 722 822  

Video: Hanka Martínková – oddlužení a insolvence Liberec

Hanka Martínková pomáhá lidem s dluhy a exekucemi v advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka v Liberci. Kancelář najdete na ulici Felberova 604, kde se stačí objednat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Na ní se zjistí, co vás trápí a zda splňujete podmínky pro oddlužení.

Zjišťování dluhů přináší klientům značnou úlevu

Jedna ze služeb, které klienti Hanky často před oddlužením využívají, je zjišťování dluhů. Na základě zjišťování se klient dozví všechny informace o svých závazcích a často je překvapen, že závazky, které neustále platí, už má dávno uhrazeny.

Z 3 500 000 Kč se vyklubal dluh pouze 1 mil. Kč

„Přišel za mnou klient v domnění, že má dluhy ve výši cca 3 500 000 Kč. Po podrobném zjišťování dluhů se zjistilo, že výše jeho závazků činí méně než třetinu dluhu a to 1 milion korun. Byl velice potěšen, v krátké době advokát vypracoval návrh na povolení oddlužení a klientovi byla insolvence schválena,“ svěřuje se se zkušeností Hanka. 

Jaké jsou podmínky pro povolení oddlužení? 

Průběh insolvence má několik fází. Podmínky pro povolení oddlužení stanoví insolvenční zákon. Důležitou podmínkou pro povolení oddlužení je úpadek dlužníka. Tzn. dlužník musí mít nejméně dva věřitele a u nich pohledávky po splatnosti, které není schopen splácet. Je tedy v platební neschopnosti. 

Další podmínkou je, aby byl dlužník schopen uhradit minimální úhradu uvedenou v zákoně, která činí součet odměny insolvenčního správce v insolvenci a jednou tolik na pohledávky ostatních věřitelů. Jedná se o min. částku 2 300 Kč měsíčně. 

Máte malé příjmy? Bojíte se o zaměstnání či o nemovitost? 

„Ráda vás přivítám ve své kanceláři a podrobně odpovím na všechny vaše dotazy. Spolu najdeme ideální řešení! Těším se na vás!“

Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky