Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Video: Hanka Martínková – oddlužení a insolvence Liberec

Publikováno: 15. 7. 2021

Hanka Martínková pomáhá lidem s dluhy a exekucemi v advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka v Liberci.

Kancelář najdete na ulici Felberova 604, kde se stačí objednat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Na ní se zjistí, co vás trápí a zda splňujete podmínky pro oddlužení.

Zjišťování dluhů přináší klientům značnou úlevu

Jedna ze služeb, které klienti Hanky často před oddlužením využívají, je zjišťování dluhů. Na základě zjišťování se klient dozví všechny informace o svých závazcích a často je překvapen, že závazky, které neustále platí, už má dávno uhrazeny.

Z 3 500 000 Kč se vyklubal dluh pouze 1 mil. Kč

„Přišel za mnou klient v domnění, že má dluhy ve výši cca 3 500 000 Kč. Po podrobném zjišťování dluhů se zjistilo, že výše jeho závazků činí méně než třetinu dluhu a to 1 milion korun. Byl velice potěšen, v krátké době advokát vypracoval návrh na povolení oddlužení a klientovi byla insolvence schválena,“ svěřuje se se zkušeností Hanka. 

Jaké jsou podmínky pro povolení oddlužení? 

Průběh insolvence má několik fází. Podmínky pro povolení oddlužení stanoví insolvenční zákon. Důležitou podmínkou pro povolení oddlužení je úpadek dlužníka. Tzn. dlužník musí mít nejméně dva věřitele a u nich pohledávky po splatnosti, které není schopen splácet. Je tedy v platební neschopnosti. 

Další podmínkou je, aby byl dlužník schopen uhradit minimální úhradu uvedenou v zákoně, která činí součet odměny insolvenčního správce v insolvenci a jednou tolik na pohledávky ostatních věřitelů. Jedná se o min. částku 2 300 Kč měsíčně. 

Máte malé příjmy? Bojíte se o zaměstnání či o nemovitost? 

„Ráda vás přivítám ve své kanceláři a podrobně odpovím na všechny vaše dotazy. Spolu najdeme ideální řešení! Těším se na vás!“

Hana Martínková insolvenční poradce Liberec

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.