Volejte 777 722 822  

Ostrava, Oběžná 164/21

Ostrava, Klimkovice, Hlučín, Bohumín

Hana Witoszová

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám s exekucemi a dluhy

Mnoho klientů se domnívá, že jejich dlouhodobě nepříznivá finanční a dluhová situace nemá řešení, kdy však mnohdy je opak pravdou. Pro naše klienty se vždy snažíme najít individuální a co nejefektivnější řešení jejich tíživé finanční a majetkové situace – sjednocení a snížení pravidelných splátek, zastavení exekucí či příprava na oddlužení dle insolvenčního zákona. Kontaktujte nás a objednejte se na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Hana Witoszová insolvence Ostrava

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Hanou Witoszovou z kanceláře v Ostravě? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Hankou líbila? 

Reference od Martina Bártla

Měl jsem dluhy a exekutoři po mně neustále šli. Nevěděl jsem, co dělat a jak z toho ven. Našel jsem si na internetu tuto advokátní kancelář a paní Witoszovou. Probrali jsme mou situaci, dodal jsem potřebné dokumenty a během několika dnů byl advokátem zpracován a na soud poslán návrh na povolení oddlužení. Spokojenost s jednáním, rychlostí i odborností.

Vyjádření Andrey Polákové

Děkuji za pomoc s oddlužením. Vše proběhlo v pořádku, paní Hanka je velmi vstřícná a příjemná. Je to velká úleva, že už na mě věřitelé a exekutoři netlačí.

Poděkování od Aleny Začalové

Advokátní kancelář a specialistka na oddlužení mi byla velkou oporou. Jakmile mi bylo oddlužení schváleno, spadl ze mě veškerý stres. Po letech strávených v obavách a nejistotě můžu s dcerou zase normálně žít. Děkuji

Denis Širocký a jeho komentář

Jsem velmi rád, že se mě a mého případu ujala paní Witoszová. Líbilo se mi, jak se ke všemu postavila a opravdu chtěla mé problémy vyřešit.

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.