Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Ostrava, Oběžná 164/21

Ostrava, Klimkovice, Hlučín, Bohumín

Hana Witoszová

5.0 Doporučit poradce

Pomohu Vám zbavit se starostí a stresu

Ráda pomáhám a pomůžu i vám. Myslíte si, že jste v neřešitelné situaci? Dluhy, splátky, exekuce se na vás valí ze všech stran? Kontaktujte mě a spolu najdeme vhodné řešení vaší situace! Mám radost, když svým klientům pomohu zbavit se starostí a stresu. Začnou v klidu znovu žít a radovat se! I vám pomůžu s novým začátkem! Těším se na vás. 

 

Co říkají klienti

Lenka Kroupová

Děkuji paní Haně za pomoc při řešení mé situace. Nebylo snadné zjistit, kde dluhy mám, bohužel jsem to nechala zajít příliš daleko:-(.

Petr Křenek

Skvělá práce! Děkuji Abivii a také paní Witoszové, že jsem si mohl dát život zase do pořádku. Bez jejich pomoci bych to nikdy nezvládl! Klobouk dolů za to, že tady pro obyčejné lidi jste! Děkuji

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.