Nové příspěvky JUDr. Davida Vozáka

15Do záložky Rady na našem webu jsme přidali další odborné články, ve kterých najdete spoustu důležitých a užitečných informací. Autorem příspěvků je JUDr. David Vozák, zkušený odborník na oddlužení a ředitel sekce insolvencí v naší advokátní kanceláři.

Články se týkají aktuálních a oblíbených témat, na která se nás lidé a klienti nejčastěji ptají.

Co dělat při návštěvě exekutora? Co exekutor může po zahájení insolvenčního řízení a co již nikoli? Jak se realizuje vyživovací povinnost v oddlužení? Co je společné oddlužení manželů a jaké má výhody? Jak je to se zajištěným a nezajištěným věřitelem v oddlužení? Jak se postupuje v insolvenčním řízení? Prodají mi nemovitost v oddlužení? Co se děje s hypotékou? Co je darovací smlouva a kdo může být dárcem? Můžu podnikat v oddlužení? Kdy mi skončí insolvence? Jak postupovat v oddlužení, když mám nemocenskou či rodičovskou dovolenou? Mohu požádat o oddlužení i se sociálními dávkami? Kdy budu po insolvenci vymazán z insolvenčního rejstříku? A spousta dalších.

Najděte si téma, které vás zajímá ZDE.

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář. Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 11 660 lidem z dluhů ve výši 11 713 309 375 Kč.

Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

Kontaktujte svého poradce

Novinky