Volejte 777 722 822  

Nové příspěvky JUDr. Davida Vozáka

15Do záložky Rady na našem webu jsme přidali další odborné články, ve kterých najdete spoustu důležitých a užitečných informací. Autorem příspěvků je JUDr. David Vozák, zkušený odborník na oddlužení a ředitel sekce insolvencí v naší advokátní kanceláři.

Články se týkají aktuálních a oblíbených témat, na která se nás lidé a klienti nejčastěji ptají.

Co dělat při návštěvě exekutora? Co exekutor může po zahájení insolvenčního řízení a co již nikoli? Jak se realizuje vyživovací povinnost v oddlužení? Co je společné oddlužení manželů a jaké má výhody? Jak je to se zajištěným a nezajištěným věřitelem v oddlužení? Jak se postupuje v insolvenčním řízení? Prodají mi nemovitost v oddlužení? Co se děje s hypotékou? Co je darovací smlouva a kdo může být dárcem? Můžu podnikat v oddlužení? Kdy mi skončí insolvence? Jak postupovat v oddlužení, když mám nemocenskou či rodičovskou dovolenou? Mohu požádat o oddlužení i se sociálními dávkami? Kdy budu po insolvenci vymazán z insolvenčního rejstříku? A spousta dalších.

Najděte si téma, které vás zajímá ZDE.

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 12 660 lidem z dluhů ve výši 12 378 200 693 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky